Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde gerçekleşen ziyaret esnasında Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Sabri Mutlu ve beraberindeki Moldova Gagavuz Türkleri heyeti kulübümüze başarı dileklerinde bulundu.
Editör: Haber Merkezi
Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde gerçekleşen ziyaret esnasında Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Sabri Mutlu ve beraberindeki Moldova Gagavuz Türkleri heyeti kulübümüze başarı dileklerinde bulundu.