Ahmet Yararlı'nın yardımcılığını Bursa futbolunun yakından tanıdığı ve eski Atıcılar Spor futbolcusu bir diğer isim olan ilhan gülmez yapacak.

Ahmet Yararlı geçtiğimiz yillarda Atıcılarspor'da görev yapmış sonrasında Gülbahçespor A Takımı ile şampiyonluk yaşamıştı. Son olarak  Manisa FK Futbol Okulları  Direktörü olarak görev yapan Ahmet Yararlı profesyonel kariyerinde olduğu gibi antrenörlük kariyerinde de başarılı sezonlar geçirdi.

Ahmet Yararlı "Yeniden Atıcılarspor'da olmaktan dolayı cok mutlu ve gururluyum bu semt Bursa'da potansiyeli en fazla olan semtlerden biri. Bbenim Atıcılarspor ile gönül bağım var semtin çocuklaı ile semtimizi Bursa futbolunun gözbebeği haline getirecek çalışmaları yapacağız dedi.

Ekran Görüntüsü 2024 04 02 202249

Görüşmede Futbol Şube Sorumlusu Samet Başaran, Alpay Şen, Emre Yılmaz ve Volkan Yaman da hazır bulundu.

Futbol Şube Sorumlusu Samet Başaran "Bizler yeni bir oluşum içindeyiz Atıcılarspor olarak önceliğimiz altyapı olacak ve semtimizin çocuklarına hizmet edeceğiz. Bu semtin çocuklarına sahip çıkacağız ve Bursa futbolunun altyapılarda markası olarak adımızdan söz ettireceğiz. Bunun ilk adımı olarak ise Ahmet Yararlı hocamız ve İlhan hocamız ile bir araya geldik ve planlamayı değerli hocalarımız ile birlikte hayata geçireceğiz. Bursa'nın kıymetli iki antrenörü ile çalışacak olmamız bizler icin çok değerli her iki tarafa hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Kazanan Atıcılarspor gençliği olacak" dedi.

Editör: Haber Merkezi