Bursaspor'un eski yönetiminde 2. Başkanlık ve bir dönem Bursaspor Vakıf Başkanlığı da yapan Ali Ademoğlu, ekibiyle birlikte yeni dönemde Bursaspor Divan Kurulu Başkanlığına aday olduğunu açıklamak üzere Ramada Otel'de basınla bir araya geldi.

Yapılan Divan Başkanlığı adaylığı açıklamasına Ali Ademoğlu ile birlikte Kurul listesinde yer alan Murat BerkitenSerkan SavuFuat ÖzkanAhmet Zıngır ve Ceyhun Özüm katıldı.

Ali Ademoğlu'nun yaptığı açıklamadan satır başları şöyle:

Tarihiyle, doğasıyla, üretkenliği ile ülkemizin en önemli şehirlerinden olan Bursamızın markası, Türkiye'ye mal olan Bursasporumuzun geleceği için önemli adımlar atılan günlerdeyiz.

1726976 Ali Ademoglu Bursaspor Divan Baskanligina Adayligini Acikladi 6687A99Ce01F1

"BURSASPORUMUZUN BU ZOR GÜNLERİNDE GÖREVE TALİBİZ"

2010 yılında yaşadığımız, tüm şehri sevince boğan şampiyonluğu ve tarihindeki tüm başarıları ile Türk futbol tarihine damga vuran, taraftar kitlesi ile Türkiye'nin en büyük şehir kulüplerinden olan Bursasporumuzun bu zor günlerinde göreve talibiz.

"BURSASPOR'U YENİDEN GÜZEL GÜNLERE TAŞIMA ZAMANIDIR" 

Kulüp Başkanımız Sayın Enes Çelik ve kurulumuz ile birlikte elimizi taşın altına koyarak, tüm şehrin desteğini arkamıza alarak Bursasporumuzu hak ettiği yerlere taşıyacak çalışmalar için

listemizdeki arkadaşlarımızla birlikte adayız.

"BURSASPOR SEVGİSİNİ TÜM ŞEHİR GİBİ YILLARDIR İÇİMİZDE YAŞIYORUZ"
 
Bursaspor'un bu güzel şehir için önemini biliyor, Bursaspor sevgisini tüm şehir gibi yıllardır içimizde yaşıyoruz.

Şimdi bir olup, her kademesinden yöneticisi, üyeleri ve fedakar taraftarları ile Bursaspor'u yeniden güzel günlerine taşıma zamanıdır.

Yeşil Beyaz sevdası yeniden Süper Lig'e taşıma zamanıdır.

Biz üzerimize düşeni yerine getirmeye, tüzüğümüz ve hedeflerimiz doğrultusunda Bursaspor'un geleceğine güç katmak için çalışmaya her zaman olduğu gibi hazırız.

Bursaspor Divan Kurulu aday listemiz şu isimlerden oluşacak;

Divan Kurulu Aday Listesi (Asıl)

1- Ali Ademoğlu

2- Serkan Savu

3- Ceyhun Özüm

4- Ahmet Zıngır

5- İslam Muröz

Divan Kurulu Aday Listesi (Yedek)

1- Murat Berkiten

2- Mehmet Çalım

3- Fuat Özkan

4- Zeki Saygılı

5- Alaettin Bülbül

Editör: Haber Merkezi