TFF 2. Lig Beyaz Grup 19. hafta maçında temsilcilerimizden Karacabey Belediyespor, deplasmanda Altınordu ile kaşrı karşıya gelecek. Mücadele 19 Ocak Salı günü saat 14:00'te Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu İzmir'de oynanacak.

Bu maçın hazırlıklarına Karacabey'de devam eden Mavi-Siyahlı ekibin teknik direktörü Ahmet Taşyürek açıklamalarda bulundu.

GEREKENLERİ YAPTIK

Ahmet Taşyürek "Geçen hafta sonunda yaşanan ve tüm Türkiye'nin haklı tepkisini çeken olay sonrasında oyuncularımızla birlikte çalışmalarımıza devam ettik. Ne mutlu ki müsabaka programımız çok fazla değişime uğramadı ve Salı günü kaldığımız yerden devam edeceğiz. Rakibimiz genç, hareketli, mücadeleci ve istekli bir takım. Son iki maçlarında da yenilmediler. Bizimle oynayacakları müsabakayı kazanmak isteyeceklerdir. Kendi takımımız özelinde ise geldiğimiz günden beri olduğu şekilde eksiklerimizi tamamlama, güçlü yönlerimizi geliştirme yönünde gerekenleri yaptık. Altınordu müsabakası için hazırlıklarımızı son aşamasına getirdik. Bundan öncede olduğu şekilde her maçımızı final havasında oynayıp puan veya puanlarla İzmir'den dönmek istiyoruz." dedi.

Editör: Haber Merkezi