04.07.2020, 22:31

Tek tek adım adım...

Süper Lig yolunda bir engeli daha aşmayı başardık. Altınordu karşısında 10 kişi kalmamıza rağmen 3 puanı koparmayı başardık ve maç fazlasıyla 2.sıraya oturduk.

İlk yarısı kısır geçen maçta, umutları ikinci yarıya taşımıştık ama talihsiz bir anda Altınordu'nun genç oyuncusu Batuhan Kırdaroglu'nun bacağı kırıldı.

Gecmiş olsun) Olaya sebebiyet veren Tayfur Bingöl de kırmızı kartla oyun dışında kalınca, ben epey süre bocaladım. Hem genç oyuncunun haline üzüldüm hem de 10 kişi kalınca 3 puana erişememe korkusu sardı beni.

Hele ki ilk yarı K.Kanatsızkuş'un performansına kızarken,yerine giren Seleznyov'un halleri beni iyice bozdu. Ama Traore sağolsun tüm umutları yeşertti ve maçı da önde götürmeyi başarıp,hak edilmiş bir 3 puanı daha hanemize ekledik.

Mutluyuz şimdi.

Kızgınlıklarımızı, olumsuz düşüncelerimizi bastıracak kadar mutluyuz. Böyle de kalalım inşallah.

Yarın A.Demirspor - Altay maçı , Giresun - Erzurumspor ve Hatay - Keçiören maçları var. İnşallah bizim lehimize olacak skorlarla sonuçlanır hepsi.

Serkan Yetişmişoğlu ağabeyime buradan bir teşekkür etmeden geçemeyeceğim.

TFF'nin maçları oynatmayı planladığı saat olan 17.30 için çok güzel bir yazı kaleme almıştı. Temmuz'un ortasında, 2 takımın sahasında ışıklandırma yok diye, tüm takımları 17.30'da oynatmak tam bir FİYASKO!

Umarım bu hatadan dönerler.

Evet dostlar... Sabretmeye devam.

Ne kadar haklı olsak da oyuncularımızı demoralize edecek paylaşımlardan uzak duralım. İrfan Hoca gerekeni yapacaktır.

Her oyuncunun bir özelliğinden bile faydalanacaktır. Ona güvenelim...

Biz Bursaspor'uz.

Saygılarımla.

Yorumlar (0)
banner286

Gelişmelerden Haberdar Olun

@