banner301

banner300

Yotube Bursasporx.com

Yıldırım'da Futbol Şöleni

Sporun merkezi Yıldırım parolasıyla birbirinden büyük spor organizasyonuna ev sahipliği yapan Yıldırım Belediyesi, Arabayatağı Spor Kulübü ile iş birliğinde düzenlediği Başkanlık Kupası’nda önemli takımları ağırlıyor.

Genel 06.09.2017, 15:40
Yıldırım'da Futbol Şöleni

Geleceğin futbol yıldızı olmaya aday 12 yaş altı futbolcuların mücadele edeceği ve 6’sı profesyonel 10’u amatör olmak üzere 16 takımın yer alacağı Yıldırım Belediyesi Başkanlık Kupası, izleyenlere keyifli bir futbol şöleni yaşatacak.

Akhisar Belediyespor, Altınordu, Beşiktaş, Eskişehirspor, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın yanı sıra Bursa’dan Yıldırım Belediyespor, Arabayatağıspor, Dikkaldırımspor, İnegölspor, Kafkasspor, Kaplıkaya Kültürspor, Milletspor, Nilüfer Beşevlerspor, Orhangazi Futbol Kulübü ve Yeni Karamanspor’un katıldığı Yıldırım Belediyesi Başkanlık Kupası, birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne olacak.

7-8 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleşecek turnuvada maçlar Arabayatağıspor Kulübü Tesisleri’nde oynanacak. Turnuvanın maç programı şu şekilde;

A GRUBU: Beşiktaş(A1), Eskişehirspor(A2), Yeni Karamanspor(A3), Nilüfer Beşevlerspor(A4)

B GRUBU: Fenerbahçe(B1), İnegölspor(B2), Arabayatağıspor(B3), Milletspor(B4)

C GRUBU: Galatasaray(C1), Kafkasspor(C2), Yıldırım Belediyespor(C3), Kaplıkaya Kültürspor(C4)

D GRUBU: Akhisar Belediyespor(D1), Altınordu(D2), Orhangazi F.K.(D3), Dikkaldırımspor(D4)

7 Eylül 2017 
A Grubu
Beşiktaş – Nilüfer Beşevlerspor  - 10:00
Eskişehirspor – Yeni Karamanspor - 12:00
Nilüfer Beşevlerspor – Eskişehirspor - 14:00
Yeni Karamanspor – Beşiktaş - 14:40
Beşiktaş – Eskişehirspor - 16:40
Yeni Karamanspor - Nilüfer Beşevlerspor - 17:20

B Grubu
Fenerbahçe – Milletspor - 10:00
İnegölspor – Arabayatağıspor - 10:40
Milletspor – İnegölspor - 14:00
Arabayatağıspor – Fenerbahçe - 14:00
Fenerbahçe – İnegölspor - 16:40
Arabayatağıspor – Milletspor - 17:20

C Grubu
Kafkasspor – Yıldırım Belediyespor - 10:40
Galatasaray – Kaplıkaya Kültürspor - 11:20
Kaplıkaya Kültürspor – Kafkasspor - 5:20
Yıldırım Belediyespor – Galatasaray - 16:00
Galatasaray – Kafkasspor - 18:00
Yıldırım Belediyespor - Kaplıkaya Kültürspor - 18:40         

D Grubu
Akhisar Belediyespor – Dikkaldırımsporr - 11:20
Altınordu – Orhangazi F.K. - 12:00
Dikkaldırımspor – Altınordu - 15:20
Orhangazi F.K. - Akhisar Belediyespor - 16:00
Akhisar Belediyespor – Altınordu - 18:00
Orhangazi F.K. – Dikkaldırımspor - 18:40

8 Eylül 2017
A1 – B2 - 10:00
A2 – B1 - 10:00
C1 – D2 - 10:40
C2 – D1 - 10:40
A3 – B4 - 11:20
A4 – B3 - 11:20
C3 – D4 - 12:00
C4 – D3 - 12:00

A2-B1 Galibi – A1-B2 Galibi - 14:40
A2-B1 Mağlubu – A1-B2 Mağlubu - 14:40
A3-B4 Galibi – A4-B3 Galibi - 15:20
A3-B4 Mağlubu – A4-B3 Mağlubu - 15:20
C2-D1 Galibi – C1-D2 Galibi - 16:00
C2-D1 Mağlubu – C1-D2 Mağlubu - 16:00
C3-D4 Galibi – C4-D3 Galibi - 16:40
C3-D4 Mağlubu – C4-D3 Mağlubu - 16:40

Yorumlar (0)
banner312
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 1 3
2. Alanyaspor 1 3
3. Trabzonspor 1 3
4. Adana Demirspor 1 3
5. Beşiktaş 1 3
6. Galatasaray 1 3
7. Fenerbahçe 1 1
8. Ümraniye 1 1
9. Gaziantep FK 1 1
10. Sivasspor 1 1
11. Ankaragücü 1 1
12. Konyaspor 1 1
13. Hatayspor 0 0
14. Giresunspor 1 0
15. Antalyaspor 1 0
16. Kayserispor 1 0
17. Karagümrük 1 0
18. İstanbulspor 1 0
19. Kasımpaşa 1 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altay 0 0
3. Altınordu 0 0
4. Bandırmaspor 0 0
5. Bodrumspor 0 0
6. Boluspor 0 0
7. Denizlispor 0 0
8. Erzurumspor 0 0
9. Eyüpspor 0 0
10. Gençlerbirliği 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Keçiörengücü 0 0
13. Manisa Futbol Kulübü 0 0
14. Pendikspor 0 0
15. Rizespor 0 0
16. Sakaryaspor 0 0
17. Samsunspor 0 0
18. Tuzlaspor 0 0
19. Ö.K Yeni Malatya 0 0
Takımlar O P
1. Tottenham 1 3
2. Bournemouth 1 3
3. Arsenal 1 3
4. M.City 1 3
5. Newcastle 1 3
6. Brighton 1 3
7. Leeds United 1 3
8. Chelsea 1 3
9. Brentford 1 1
10. Fulham 1 1
11. Leicester City 1 1
12. Liverpool 1 1
13. M. United 1 0
14. Wolverhampton Wanderers 1 0
15. Everton 1 0
16. Aston Villa 1 0
17. Crystal Palace 1 0
18. Nottingham Forest 1 0
19. West Ham United 1 0
20. Southampton 1 0
Takımlar O P
1. Almeria 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cadiz 0 0
6. Celta Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Girona 0 0
11. Mallorca 0 0
12. Osasuna 0 0
13. Rayo Vallecano 0 0
14. Real Betis 0 0
15. Real Madrid 0 0
16. Real Sociedad 0 0
17. Real Valladolid 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0
27
açık