banner300

Yotube Bursasporx.com

Atıcılık tutkunları Bursa Osmangazi’de buluşacak

Osmangazi Belediyesi’nin şehre kazandırdığı en önemli spor tesislerinden biri olan Demirtaş Atıcılık ve Trap Tesisi, bu hafta sonu önemli bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak. 23 Temmuz Pazar günü düzenlenecek olan Osmangazi Belediyesi Atıcılık ve Trap Yarışması’nda atıcılık sporuna gönül vermiş sporcular kıyasıya mücadele edecek.

Genel 19.07.2017, 14:38
Atıcılık tutkunları Bursa Osmangazi’de buluşacak

Demirtaş Atıcılık ve Trap Tesisi, bu hafta sonu atıcılık sporuna gönül vermiş sporcuları bir araya getiriyor. Baraj bölgesinde toplam 31 bin 500 metrekare ala üzerine kurulan tesis, trap poligonu, skeet poligonu, idari bina, güvenlik noktası, otopark ve yeşil alanı ile insanlara doğayla iç içe spor yapma imkanı sunarken, ulusal düzeydeki şampiyonalara da ev sahipliği atıcılık sporunun gelişimine katkı sağlıyor.

23 Temmuz Pazar günü düzenlenecek olan Osmangazi Belediyesi Atıcılık ve Trap Yarışması’na Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce sporcu katılacak. Büyük bir heyecana sahne olması beklenen yarışlar sonunda dereceye giren sporcular çeşitli hediyeler ile ödüllendirilecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@