banner300

Yotube Bursasporx.com

Ziraat Türkiye Kupası'nda görünüm

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu, yapılan 5 karşılaşmayla başladı

Bursaspor 20.09.2016, 23:29 04.04.2017, 16:21
Ziraat Türkiye Kupası'nda görünüm

Spor Toto 2. Lig takımı Ofspor, Spor Toto Süper Lig temsilcisi Kardemir Karabükspor'u 5-3'lük skorla kupanın dışına iterek, büyük bir sürprize imza attı. Günün diğer sürpriz sonucunda ise Spor Toto 3. Lig ekibi Sancaktepe Belediyespor, Spor Toto Süper Lig takımı Aytemiz Alanyaspor'u 1-0 mağlup ederek, tur atladı.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, Spor Toto 3. Lig temsilcisi Orhangazispor'u uzatma bölümünde 3-2 yenerek, kupada bir üst tura yükseldi.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcisi Sarayönü Belediyespor'u 6-4 yenen TFF 1. Lig takımı Elazığspor ile Spor Toto 2. Lig takımı Karşıyaka'yı 2-1 mağlup eden Spor Toto 3. Lig ekibi Afjet Afyonspor da adını bir üst tura yazdıran diğer ekipler oldu.

Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turunda yapılan maçlar ve alınan sonuçlar şöyle:

Ofspor-Kardemir Karabükspor: 5-3

Orhangazispor-Kayserispor: 2-3 (Uzatmada)

Elazığspor-Sarayönü Belediyespor: 6-4

Afjet Afyonspor-Karşıyaka: 2-1

Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor: 0-1

2. tur programı
Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu, yarın ve 22 Eylül Perşembe günü yapılacak maçlarla sona erecek.

Kupada müsabaka programı şöyle:

Yarın: 
12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Cizre İlçe)

13.00 Dersimspor-Eskişehirspor (Tunceli Atatürk)

14.00 Yomraspor-İstanbulspor (Yomra İlçe)

14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

14.00 Hatayspor-Balıkesirspor (Antakya Atatürk)

14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor (Elazığ Atatürk)

14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor (Kemal Kaynaş)

14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor (Kırıkhan İlçe)

14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon (Ahmet Suat Yazıcı)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor (Ankara OSTİM)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Devrek İlçe)

14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor (Kastamonu Gazi)

14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908 (Ankara Aktepe)

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor (Vefa)

15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor (Nazilli İlçe)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor (İnegöl İlçe)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik (Bolu Atatürk)

15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Pendik)

15.00 Silivrispor-Ümraniyespor (Silivri)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü (Darıca İlçe)

16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor (Samsun 19 Mayıs)

16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor (Malatya İnönü)

19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor (Hüseyin Avni Aker)

21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim)

22 Eylül Perşembe
12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor (Eyüp)

14.00 Bayrampaşa-Bursaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Sivasspor-Tire 1922 (Yeni 4 Eylül)

16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003 (Denizli Atatürk)

19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor (Kamil Ocak)

21.30 Göztepe-Kütahyaspor (İzmir Atatürk)

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 21 50
2. Konyaspor 20 39
3. Hatayspor 21 35
4. Başakşehir 20 34
5. Adana Demirspor 21 34
6. Fenerbahçe 21 33
7. Beşiktaş 21 32
8. Alanyaspor 21 32
9. Gaziantep FK 21 31
10. Sivasspor 21 30
11. Karagümrük 21 30
12. Kayserispor 21 28
13. Galatasaray 21 27
14. Giresunspor 21 25
15. Antalyaspor 21 23
16. Göztepe 21 21
17. Kasımpaşa 21 21
18. Altay 21 18
19. Rizespor 21 18
20. Ö.K Yeni Malatya 21 15
Takımlar O P
1. Ümraniye 20 42
2. Ankaragücü 20 42
3. Erzurumspor 20 38
4. Eyüpspor 20 36
5. Bandırmaspor 20 33
6. İstanbulspor 20 33
7. Samsunspor 19 30
8. Adanaspor 19 29
9. Tuzlaspor 20 27
10. Gençlerbirliği 19 26
11. Manisa Futbol Kulübü 20 25
12. Boluspor 19 24
13. Kocaelispor 20 24
14. Keçiörengücü 20 23
15. Menemen Belediyespor 20 23
16. Altınordu 20 22
17. Bursaspor 20 20
18. Denizlispor 20 19
19. Balıkesirspor 20 8
Takımlar O P
1. Manchester City 22 56
2. Liverpool 21 45
3. Chelsea 22 43
4. West Ham United 22 37
5. Arsenal 20 35
6. Tottenham 18 33
7. M. United 20 32
8. Wolverhampton Wanderers 20 31
9. Brighton 20 28
10. Leicester City 18 25
11. Crystal Palace 21 24
12. Southampton 21 24
13. Aston Villa 20 23
14. Brentford 21 23
15. Leeds United 20 22
16. Everton 19 19
17. Watford 19 14
18. Norwich City 21 13
19. Newcastle 20 12
20. Burnley 17 11
Takımlar O P
1. Real Madrid 21 49
2. Sevilla 20 44
3. Real Betis 20 34
4. Atletico Madrid 20 33
5. Real Sociedad 20 33
6. Barcelona 20 32
7. Rayo Vallecano 20 31
8. Villarreal 21 29
9. Athletic Bilbao 21 28
10. Valencia 20 28
11. Espanyol 20 26
12. Osasuna 20 25
13. Granada 20 24
14. Celta Vigo 20 23
15. Elche 21 22
16. Mallorca 20 20
17. Getafe 20 18
18. Deportivo Alaves 20 17
19. Cadiz 20 14
20. Levante 20 11

Gelişmelerden Haberdar Olun

@