Ziraat Türkiye Kupası'nda görünüm

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu, yapılan 5 karşılaşmayla başladı

Bursaspor 20.09.2016, 23:29 04.04.2017, 16:21
Ziraat Türkiye Kupası'nda görünüm

Spor Toto 2. Lig takımı Ofspor, Spor Toto Süper Lig temsilcisi Kardemir Karabükspor'u 5-3'lük skorla kupanın dışına iterek, büyük bir sürprize imza attı. Günün diğer sürpriz sonucunda ise Spor Toto 3. Lig ekibi Sancaktepe Belediyespor, Spor Toto Süper Lig takımı Aytemiz Alanyaspor'u 1-0 mağlup ederek, tur atladı.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, Spor Toto 3. Lig temsilcisi Orhangazispor'u uzatma bölümünde 3-2 yenerek, kupada bir üst tura yükseldi.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcisi Sarayönü Belediyespor'u 6-4 yenen TFF 1. Lig takımı Elazığspor ile Spor Toto 2. Lig takımı Karşıyaka'yı 2-1 mağlup eden Spor Toto 3. Lig ekibi Afjet Afyonspor da adını bir üst tura yazdıran diğer ekipler oldu.

Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turunda yapılan maçlar ve alınan sonuçlar şöyle:

Ofspor-Kardemir Karabükspor: 5-3

Orhangazispor-Kayserispor: 2-3 (Uzatmada)

Elazığspor-Sarayönü Belediyespor: 6-4

Afjet Afyonspor-Karşıyaka: 2-1

Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor: 0-1

2. tur programı
Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu, yarın ve 22 Eylül Perşembe günü yapılacak maçlarla sona erecek.

Kupada müsabaka programı şöyle:

Yarın: 
12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Cizre İlçe)

13.00 Dersimspor-Eskişehirspor (Tunceli Atatürk)

14.00 Yomraspor-İstanbulspor (Yomra İlçe)

14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

14.00 Hatayspor-Balıkesirspor (Antakya Atatürk)

14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor (Elazığ Atatürk)

14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor (Kemal Kaynaş)

14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor (Kırıkhan İlçe)

14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon (Ahmet Suat Yazıcı)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor (Ankara OSTİM)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Devrek İlçe)

14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor (Kastamonu Gazi)

14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908 (Ankara Aktepe)

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor (Vefa)

15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor (Nazilli İlçe)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor (İnegöl İlçe)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik (Bolu Atatürk)

15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Pendik)

15.00 Silivrispor-Ümraniyespor (Silivri)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü (Darıca İlçe)

16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor (Samsun 19 Mayıs)

16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor (Malatya İnönü)

19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor (Hüseyin Avni Aker)

21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim)

22 Eylül Perşembe
12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor (Eyüp)

14.00 Bayrampaşa-Bursaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Sivasspor-Tire 1922 (Yeni 4 Eylül)

16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003 (Denizli Atatürk)

19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor (Kamil Ocak)

21.30 Göztepe-Kütahyaspor (İzmir Atatürk)

Yorumlar (0)
banner286
banner292
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 6 16
2. Fenerbahçe 6 14
3. Galatasaray 6 10
4. Karagümrük 6 8
5. Çaykur Rizespor 6 8
6. Kasımpaşa 6 8
7. Antalyaspor 6 8
8. Malatyaspor 6 8
9. Göztepe 6 7
10. Erzurumspor 5 7
11. Başakşehir 6 7
12. Beşiktaş 5 7
13. Gaziantep FK 6 7
14. Sivasspor 5 7
15. Hatayspor 4 7
16. Konyaspor 5 6
17. Kayserispor 5 6
18. Trabzonspor 6 5
19. Denizlispor 6 5
20. Gençlerbirliği 5 4
21. Ankaragücü 4 1
Takımlar O P
1. Tuzlaspor 7 17
2. İstanbulspor 7 16
3. Adana Demirspor 7 14
4. Samsunspor 7 14
5. Ankara Keçiörengücü 7 13
6. Altınordu 7 13
7. Giresunspor 6 11
8. Altay 6 10
9. Balıkesirspor 7 10
10. Adanaspor 7 9
11. Akhisar Bld.Spor 7 9
12. Bursaspor 7 7
13. Menemen Belediyespor 7 6
14. Bandırmaspor 7 5
15. Ümraniye 7 5
16. Ankaraspor 7 4
17. Boluspor 7 3
18. Eskişehirspor 7 3
Takımlar O P
1. Everton 6 13
2. Liverpool 6 13
3. Aston Villa 5 12
4. Leicester City 6 12
5. Tottenham 6 11
6. Leeds United 6 10
7. Southampton 6 10
8. Crystal Palace 6 10
9. Wolverhampton 6 10
10. Chelsea 6 9
11. Arsenal 6 9
12. West Ham 6 8
13. Man City 5 8
14. Newcastle 6 8
15. M. United 5 7
16. Brighton 6 5
17. West Bromwich 6 3
18. Burnley 5 1
19. Sheffield United 6 1
20. Fulham 6 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 7 14
2. Real Madrid 6 13
3. Granada 6 13
4. Villarreal 7 12
5. Atletico Madrid 5 11
6. Cádiz 7 11
7. Osasuna 6 10
8. Elche 5 10
9. Getafe 6 10
10. Real Betis 7 9
11. Eibar 7 8
12. Barcelona 5 7
13. Sevilla 5 7
14. Valencia 7 7
15. Deportivo Alaves 7 7
16. Athletic Bilbao 6 6
17. Celta de Vigo 7 6
18. Huesca 7 5
19. Levante 6 4
20. Real Valladolid 7 3
20°
az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@