banner300

Yotube Bursasporx.com

Timsah Arena'da ilk kez duyuldu!

Bursasporlu taraftarlar, futbolcuları, teknik heyeti ve yönetimi hedef aldı. Oynanan oyundan memnun olmayan taraftarların Timsah Arena'da istifa sesleri yankılandı.

Bursaspor 14.01.2017, 15:49
Timsah Arena'da ilk kez duyuldu!

Sezonun ikinci devresinin açılış maçında kendi sahasında Trabzonspor'a 2-1 mağlup olan Bursaspor'da, taraftarların tepkisi maç sonu sert oldu.

12 bin 131 biletli taraftarın izlediği karşılaşmada konuk ekibin 10 kişi kalmasının ardından pozisyon bulmakta zorlanan Yeşil Beyazlıların vasat görüntüsü tribünleri adeta çileden çıkardı.

Şampiyon olmayın adam gibi oynayın

Bursaspor'a gönül vermiş taraftarlar, oyuncuları "Şampiyon olmayın adam gibi oynayın" şeklinde tezaHürat yaparaK protesto ederken, daha sonra Hamza Hamzaoğlu ve yönetimi hedef aldı.

İlk kez istifa sesleri yükseldi

Bursaspor başkanı Ali Ay ve yönetimi göreve geldiğinden beri ilk defa tribünlerden istifa sesleri yükselirken, diğer tribünlerden bu protestoya tepki geldi. Son olarak Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu da istifaya davet edildi. Hamzaoğlu'na tribüne gönderildikten sonra maçı izlediği yerdeki taraftarlar destek verirken, genç teknik adamın moralinin hayli bozulduğu görüldü. Bu arada Başkan Ali Ay'ın da Timsah Arena'yı sinirli bir şekilde terkettiği belirtildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@