banner320

banner301

banner300

Yotube Bursasporx.com

TFF 2. Lig ve 3. Lig'de haftanın programı

Futbolda TFF 2. Lig'de 6, TFF 3. Lig'de 4. hafta maçları yapılacak.

Futbol 23.09.2022, 15:09
TFF 2. Lig ve 3. Lig'de haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de heyecan sürecek.

Liglerde yapılacak maçların programı şöyle:

- TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

Yarın:

15.30 Ankaraspor-Somaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

16.00 Esenler Erokspor-Eşin Group Nazilli Belediyespor (Esenler Erokspor)

16.00 İnegölspor-Isparta 32 (İnegöl İlçe)

25 Eylül Pazar:

14.30 Bayburt Özel İdare-Arnavutköy Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

15.00 Sivas Belediyespor-HES İlaç Afyonspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Bursaspor (Diyarbakır)

19.00 Anagold 24Erzincanspor-Menemen FK (Erzincan 13 Şubat)

19.00 Çorum FK-Batman Petrolspor (Çorum Şehir)

19.00 Tarsus İdman Yurdu-Şanlıurfaspor (Tarsus İlçe)

Kırmızı Grup:

Yarın:

16.00 Uşakspor-Kocaelispor (Uşak 1 Eylül)

19.00 Baynet İnşaat Balıkesirspor-Ankara Demirspor (Balıkesir Atatürk)

25 Eylül Pazar:

15.00 Pazarspor-GMG Kastamonuspor (Pazar İlçe)

15.00 1461 Trabzon FK-Teco Karacabey Belediyespor (Yomra İlçe)

15.00 Adıyaman FK-Diyarbekirspor (Adıyaman Atatürk)

15.30 Criptoswaps Zonguldak Kömürspor-İskenderunspor (Karaelmas Kemal Köksal)

16.00 Sarıyer-Serik Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)

16.00 Weecoins Kırklarelispor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Kırklareli Atatürk)

19.00 Bucaspor 1928-Kırşehir FK (Yeni Buca)

19.00 Fethiyespor-Etimesgut Belediyespor (Fethiye İlçe)

- TFF 3. Lig

1. Grup:

Yarın:

15.00 Yomraspor-Belediye Derincespor (Yomra İlçe)

15.00 1954 Kelkit Belediyespor-1922 Konyaspor (Kelkit İlçe)

15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Edirnespor (Faruk Çelik)

15.00 BC Group Ağrı 1970-Entegre Solar Elazığspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

15.30 Amasyaspor FK-Nevşehir Belediyespor (Merzifon İlçe)

16.00 Çatalcaspor-Belediye Kütahyaspor (Çatalca İzzettin)

19.00 Eskişehirspor-Hacettepe 1945 (Eskişehir Yeni)

19.00 Karşıyaka-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Alsancak Mustafa Denizli)

19.00 52 Orduspor FK-Yeni Mersin İdman Yurdu (Yeni Ordu)

2. Grup:

Yarın:

15.00 Amberçay Eynesil Belediyespor-Kuşadasıspor (Vakfıkebir İlçe)

15.00 Elazığ Karakoçan FK-Yeşilyurt D.Ç Ofspor (Elazığ Doğukent)

15.00 Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor-Karaman FK (Merkez Spor Kompleksi)

15.30 Armoni Alanya Kestelspor-Bayrampaşa (Alanya Milli Egemenlik)

16.00 Bulvarspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

16.00 Ergene Velimeşespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Mustafa Kemal Atatürk)

16.00 Turgutluspor-Orduspor 1967 (Turgutlu 7 Eylül)

16.00 Darıca Gençlerbirliği-Alagöz Holding Iğdır FK (Darıca İlçe)

3. Grup:

Yarın:

15.00 Osmaniyespor FK-Büyükçekmece Tepecikspor (7 Ocak)

15.00 Merkür Holding Erbaaspor-Malatya Arguvanspor (Erbaa İlçe)

15.00 Siirt İl Özel İdaresi-68 Aksaray Belediyespor (Siirt Atatürk)

15.30 Güneş Holding Çankaya FK-Niğde Anadolu FK (Osmanlı)

16.00 Beyoğlu Yeni Çarşıspor-Artvin Hopaspor (Maltepe Hasan Polat)

16.00 Bitexen Sapanca Gençlikspor-Kepez Belediyespor (Hendek Atatürk)

16.00 Efeler 09-Akhisarspor (Adnan Menderes)

16.00 Bergama Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

16.00 Bursa Yıldırımspor-Muş 1984 Muşspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 22 54
2. Fenerbahçe 21 45
3. Başakşehir 21 40
4. Beşiktaş 21 39
5. A.Demirspor 21 38
6. Trabzonspor 22 38
7. Kayserispor 21 32
8. Konyaspor 21 27
9. Karagümrük 21 26
10. Gaziantep FK 22 25
11. Alanyaspor 22 25
12. Sivasspor 22 24
13. Antalyaspor 21 24
14. Hatayspor 21 23
15. Ankaragücü 21 22
16. Kasımpaşa 22 22
17. Giresunspor 21 21
18. İstanbulspor 22 21
19. Ümraniye 21 14
Takımlar O P
1. Samsunspor 22 42
2. Eyüpspor 21 41
3. Bodrumspor 21 38
4. Pendikspor 22 37
5. Rizespor 21 37
6. Keçiörengücü 22 37
7. Sakaryaspor 22 37
8. Bandırmaspor 21 34
9. Boluspor 22 34
10. Manisa FK 21 30
11. Göztepe 22 30
12. Adanaspor 22 25
13. Tuzlaspor 22 22
14. Altay 22 19
15. Erzurumspor 22 18
16. Altınordu 21 17
17. Gençlerbirliği 22 16
18. Denizlispor 22 16
19. Yeni Malatyaspor 22 17
Takımlar O P
1. Arsenal 20 50
2. M.City 21 45
3. M. United 21 42
4. Newcastle 21 40
5. Tottenham 22 39
6. Brighton 20 34
7. Brentford 21 33
8. Fulham 22 32
9. Chelsea 21 30
10. Liverpool 20 29
11. Aston Villa 21 28
12. Crystal Palace 21 24
13. Nottingham Forest 21 24
14. Leicester City 21 21
15. Wolves 21 20
16. West Ham United 21 19
17. Leeds United 20 18
18. Everton 21 18
19. Bournemouth 21 17
20. Southampton 21 15
Takımlar O P
1. Barcelona 20 53
2. Real Madrid 20 45
3. Real Sociedad 20 39
4. Atletico Madrid 20 35
5. Rayo Vallecano 20 32
6. Villarreal 20 31
7. Real Betis 20 31
8. Athletic Bilbao 20 29
9. Osasuna 20 29
10. Mallorca 20 28
11. Girona 20 24
12. Celta Vigo 20 23
13. Real Valladolid 20 23
14. Almeria 20 22
15. Espanyol 20 21
16. Sevilla 20 21
17. Valencia 20 20
18. Cadiz 20 19
19. Getafe 20 18
20. Elche 20 9