banner300

Yotube Bursasporx.com

Süper Amatör'de, bu ayıp kimin?

Süper Amatör Ligde mücadele eden iki güzide kulüp Değirmenönü ve Karadeniz Güvenspor oyuncularının, maça cadde ortasında ısınarak hazırlanması büyük tepki topladı.

Bursaspor 28.11.2016, 08:05 28.11.2016, 08:08
Süper Amatör'de, bu ayıp kimin?

Arabayatağı Sahası’nda oynanan Süper Amatör Lig B Grubunda yer alan Değirmenönü ile İnegöl temsilcisi Karadeniz Güvenspor’lu futbolcular, müsabaka öncesi ısınma hareketlerini cadde ortasında gerçekleştirdi.

Futbol şehri Bursa’da Amatör Liglerin en prestijli liginde oynanacak maç öncesi böyle bir görüntünün yaşanması görenleri hayrete düşürürken, her iki takım futbolcu ve teknik heyetin de büyük tepki çekti.

Caddenin tam ortasında ve her iki tarafta da araçların bulunduğu güzergahta ısınma hareketlerini gerçekleştiren futbolcular duruma adeta isyan ederken, yetkilileri ise ivedilikle göreve davet etti.

Kulüp temsilcileri ise böyle bir görüntünün Bursa ve Süper Amatör Lig takımlarına hiç yakışmadığını belirterek, “Bizleri cadde ortasında maça hazırlanmaya layık gören zihniyeti kınıyoruz. Birimize bir şey olsa, bunun hesabını kimse veremez” diyerek tepkilerini dile getirdi.

Kaynak: bursaamator.org
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@