banner300

Yotube Bursasporx.com

Stoch Polisten kaçamadı

Miroslav Stoch arabasını, yarı kaldırıma çıkarak park etti. Slovak polisi cezayı kesti, aracı yerinden kaldırttı. Bursaspor forması giyen Miroslav Stoch, ülkesinde yadırganan bir olaya imza attı.

Bursaspor 25.03.2016, 13:27
Stoch Polisten kaçamadı

Slovakya'nın Letonya ve  İrlanda ile karşılaşacağı maçlar için milli davet alan 26 yaşındaki oyuncu milli takım ile kampta bulunduğu sırada, trafik kusuru işledi. Stoch yine milli takımdan arkadaşları Vladimir Weiss, Jan Mucha ile birlikte küçük bir sokak gezintisi gerçekleştirdi. Özel arabalarıyla dolaşan üç kafadar, araçlarını yanlış park etti. Otomobilleri yarı yol yarı kaldırıma bırakarak terk eden Stoch ve arkadaşları, emniyet görevlilerini harekete geçirdi.Çevredekiler şaşırdı!

İhbar üzerine olay yerine gelen polis araçların bu haldeki fotoğraflarını çekti ve ceza kesti. Polis tarafından uyarılan futbolcular, ardından olay yerine gelerek araçları bulundukları yerden kaldırdı ve bir otoparka götürdü. Slovakya'da oldukça sıradışı olarak nitelendirilen park etme yönteminin, bölge halkını da şaşkına çevirdiği belirtildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@