banner300

Yotube Bursasporx.com

Özel Esentepe Hastanesi’nden Bursaspor'a loca desteği

Bursa Özel Esentepe Hastanesi’nin Bursaspor Kulübünden satın aldığı locanın lansmanı bugün Özlüce Tesislerinde gerçekleşti.

Bursaspor 27.10.2017, 18:07
Özel Esentepe Hastanesi’nden Bursaspor'a loca desteği

Özlüce Tesislerinde düzenlenen lansmana Bursaspor Başkanı Ali Ay ve Özel Esentepe Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kopal katıldı.

Lansmanda konuşan başkan Ali Ay, şunları söyledi "Bugün güzel bir gün inşallah böyle devam eder. Özel Esentepe Hastanesi'nin yönetim kurulu başkanı Ergin Kopal'a ve siz değerli basın mensuplarına hoş geldiniz diyorum. Bugün stadımızın güney kale arkasında bulunan localarımızdan biri kendilerine tahsis edecek. Bursa iş dünyasının bu şekilde davranması gerektiğini geldiğimiz günden beri söylüyoruz. Konuşuyoruz. Kendilerine tekrar çok teşekkür ediyorum bize çok duyarlılık gösterdiler. Bunun arkasının gelmesini ümit ediyorum. Bursaspor Bursa’nın en büyük markası. Bu markayı daha da yukarılara çıkarmak için böyle sponsorluklara ihtiyacımız var. İnşallah bu birliktelikten diğer arkadaşlar da feyz alırlar, böylelikle devamı gelmiş olur. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum."

Özel Esentepe Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ergin Kopal ise desteklerinin önümüzdeki yıllarda da süreceğini belirtti ve şunları söyledi "Esentepe Hastanesi, sağlık grubu olarak İnegöl'de hastanemizin merkezini barındırıyoruz. 1974 yılından beri Bursa'dayız, Bursa’nın dinamiklerini çok iyi biliyoruz kendimizi Bursa’lı kabul ediyoruz dinamiklere destek olmak görevimiz Bursaspor da onlardan birisi. Bursaspor’u desteklemeyi planladık bu yıl loca anlaşması ile başladık önümüzdeki yıllarda bu destek devam edecek. Bursa’da ki işletmeleri de Bursaspor'u desteklemeye davet ediyoruz" dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@