banner300

Yotube Bursasporx.com

Mutlu Topçu "Sakatların biran önce iyileşmesini umuyorum"

Bursaspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu "Rakibin ikinci yarıda bulduğu penaltı, oyunun şeklini, formatını tamamen değiştirdi" dedi.

Bursaspor 19.03.2017, 19:07
Mutlu Topçu "Sakatların biran önce iyileşmesini umuyorum"

Bursaspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu, 3-1 yenildikleri Aytemiz Alanyaspor maçına ilişkin olarak, "Rakibin ikinci yarıda bulduğu penaltı, oyunun şeklini, formatını tamamen değiştirdi." dedi.

Topçu, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, bugünkü maçın kendileri açısından büyük önem taşıdığını, hafta içinde bu bilinçle antrenman yaptıklarını söyledi.

Alanya temsilcisi karşısına iyi mücadele ve iyi futbol oynamak için çıktıklarını ifade eden Topçu, 1-0 geriye düşmelerine karşın devre sonunda skoru dengelemeyi bildiklerini kaydetti.

Topçu, ikinci yarıda hem gol yememek hem de gol atmak için oyunu kanatlara yaydıklarını aktararak, "Rakibi tebrik ediyorum. Açıkçası sakatların biran önce iyileşmesini umuyorum. Çünkü gerçek anlamda bazı mevkiler için ciddi ihtiyaç duyuyoruz. Bugünkü maçta da öne geçemedik. Rakibin ikinci yarıda bulduğu penaltı, oyunun şeklini, formatını tamamen değiştirdi. Rakibin daha istekliydi.Yetenekli oyuncuları verdi ve onların katkısı çok yüksek oldu." diye konuştu. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@