Konya'ya böyle gidilir mi?

Göztepe maçı sonrası tüm hafta tribünleri konuştuk ve Karabük maçına bence mental açıdan iyi hazırlanamadık.Takım da öyle... Valla acayip bir maç oldu; durduk yere ligin son rafındaki takıma puan kaybedecektik.

Bursaspor 27.11.2017, 17:11 27.11.2017, 17:14
Konya'ya böyle gidilir mi?

Paul Le Guen guzel bir kadro çıkarmıştı, sakat oyuncuları göz önüne alacak olursak... Kalede Muhammet vardı ve orta sahada yine Agu yoktu. HOŞ BADU DA YOKTU. Jorquera'da antrenman maçında gibiydi.Orta saha bence ince bir bez gibiydi. Durduk yere yanlış kararlar veren hakem gereksiz yere oyunun gerilmesine de sebep oldu. BATALLA elinden geleni yaptı yine ve takdirimizi kazandı. Bazı anlar klasına yakışmayan oaslar ve şutlar oldu ama olsun sahanın kralıydı yine.

Ancak takımımız temposu dikkatimi çekti. Rakibe saygı diymadan hazırlanmış takım; az kaldı pisman olacaklardı. Kontra ataklara çıkarken bile tempomuz yetersizdi.

Ben bu hafta takımı beğendim diyen varsa,Konya deplasmanından puan/puanları bu oyunla rahat alırız diyen varsa,beri gelsin...Hafta içi çok iyi hazırlanması ve sahaya bambaşka çıkması lazım takımın. Oradan alinacak bir 3 puanla iç sahadaki Fenerbahçe maçı çok enterasan geçer..Ama önce deplasmanda Konya ile kritik bir maçımız var ve kendilerini Anadolu Hükümdari zanneden Konya'yı orada tokatlamak çok farklı bir haz olur...Ama ven endişeliyim açıkçası.

Yedek kulubemiz sakat ve kalitesiz oyuncularla doku.Merter'i gördük işte; son on dakika bile koşamadı, yerini bulamadı. Aziz'in önünde bindirmeli oynayabilecegi Kembo car ama Barış'ın yok.Barış da zatem kırk yılda bir adam gibi bindiriyor. TRANSFER ŞART AMA PARA YOK NARALARINI ZATEN SIMDIDEN DINLIYORUZ.

Taraftar yine bölüm bölüm uyumlu bölüm bölüm parçalı bulutluydu.Maraton alt tribün destek vermekte nazlandıkça nazlandı. Ama katıldığı bölümlerde üst ve alt maraton Teksas'a iyi kavalye oldu.Az biraz bu konunun üzerine gidilse ve daha uyumlu bir noktaya gelinse,biz her hafat çıkarız TRTspor kanalına :)

İşin özü dostlar,bence ligin ilk yarısı yaklaşırken takım yorulmaya başladı. Tempomuz azalıyor gibi...Bir an önce toparlanmak lazım. Konya'dan pun/puanlar alacağımıza zor inanıyorum ama innnnşalllaahhh deyip dualarımı da eksik etmiyorum..Yenersek zaten haftaya ETLİ EKMEK tarifi benden...Yenilirsek de ISKENDER'den bahsederiz :)

Saygılarımla...

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@