banner300

Yotube Bursasporx.com

Kani Ademoğlu: İnegölspor'u bulunduğu yerde kurtaracağız

İnegölspor Kulüp Başkan Kani Ademoğlu, sahalarında 1-0 mağlup olduğukları Kahramanmaraşspor maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Futbol 10.12.2020, 13:43
Kani Ademoğlu: İnegölspor'u bulunduğu yerde kurtaracağız

Maçın ardından açıklama yapan İnegölspor Kulüp Başkan Kani Ademoğlu, şunları söyledi: “ilk yarı açıkçası 3-0, 4-0 olacak maçtı. Maalesef atamıyoruz. Yani hastalık devam ediyor. İkinci yarı daha farklı bir İnegöl gördük, biraz oyundan düştük. Rakibin değil kendi yarattığımız korner ile maçı verdik. Yani camiamızdan özür diliyoruz. Ocak ayına kadar böyle gideceğiz. Ocak’ta da inşallah gerekli takviyeleri yapıp, hak ettiğimiz yerde olacağız. Şuanda çok şansızlıklar yaşıyoruz. Hak etmediğimiz yerlerdeyiz. Gol atamamamızın neticeleri durumu buraya getirdi. 11. maçımızı oynadık. 11 maçta 7 tane böyle %100 4-5 tane pozisyonumuzu kaçırdık. Yani buna beceriksizlik diyorum şansızlık demiyorum artık. Ocak’ta gerekli takviyelerimizi yapıp buradan kurtulacağız.

İnegöl halkı özellikle maçın ilk yarısını izlese, yani bu maçın böyle bitmesi mucize. Yani biz resmen alışkanlık yaptık. Biz 4-5 maçta daha böyle şeyler yaşadık. Resmen mucizeleri yaratıyoruz. Rakip takımlara hediye ediyoruz. Radikal kararlar alınacak ancak. Herkes kendi hak ettiği değere göre yaşayacak. Yani hak ettiklerini alacaklar. Bizde bu formanın hakkını kim vermek istiyorsa, kim forma için savaşmak istiyorsa yolumuza onlarla devam edeceğiz. Yeni takviyelerimizde olacak. İnegölspor’u bulunduğu yerden kurtaracağız. Kamuoyundan da özellikle özür diliyoruz.”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@