banner300

Yotube Bursasporx.com

İnegölspor "Play-Off içerisinde olmak istiyoruz"

İnegölspor Teknik Direktörü Taşkın Güngör, deplasmanda 0-0 berabere kaldıkları Ankaragücü maçı ile Çarşamba günü İnegöl İlçe Stadı'nda ağırlayacakları Aydın 1923 maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bursaspor 21.03.2016, 21:54 04.04.2017, 15:54
İnegölspor "Play-Off içerisinde olmak istiyoruz"

Taşkın Güngör'ün açıklamaları şu şekilde, Ankara'da zorlu bir karşılaşma oynadık. 3 ihtimalli bir karşılaşma oldu aslında. Özellikle ikinci yarı iki takım adına da gidip gelen karşılaşma oldu. Pozisyonları olan ama bizim özellikle pozisyonlardaki netliğimiz daha olumluydu. Ankaragücü takımının da karambol de olsa  pozisyonları vardı. Beraber bitirdik ama mağlup olmamak çok önemliydi. Çünkü play-off'un dışında kalmak istemiyorduk. Bu anlamda mücadelesi inanılmaz derece de keyifli, zor, her iki takımın direncinin yüksek olduğu bir karşılaşma oldu. O maç bitti. Artık önümüzde çok kritik 7 karşılaşmadan biri olan Aydın maçı var. O yüzden Ankaragücü maçı unutup, artık Aydın'a konsantre olmak zorundayız. Çalışmalarımızda bu doğrultuda sürüyor. Aydın ile aramızda 1 puan var. Aydın'da play-off'u zorlayan bir takım. Ama biz bu play-off'un içerisinde olmak istiyoruz.

Olmak içinde mutlak suretle mağlup olmadan Jokerbet özellikle bu hafta 3 puan alarak yolumuza devam etmek istiyoruz. İnşallah Çarşamba günü seyircimizin büyük desteğiyle yolumuza devam etmek istiyoruz. Hakikatten bu süreçten sonra seyircilerimize de büyük görev düşüyor. Her puanın önemli olduğu bir sürece girdik. Ama bu konumumuzu ligin son bölümüne kadar taşımak zorundayız. Son bölümlerde alacağımız belki 3 puan yada 6 puanla bizi direk play-off'lara sokabilecek konumda tutmak istiyoruz ligi. O nedenle inşallah bu doğrultuda planlarımızı yapıp maçlara çıkacağız. Sporcularımız inanılması zor bir mücadele veriyorlar. Bunu da görüyorum. Hakikatten özverili, karakterli, 90 dakika savaşan bir ruh yapıları var. İnanıyorum ki sporcular bundan sonra bunu devam ettirecekler. Zaten bizim en büyük silahımız bu. Play-Off oynamak bu sporcuların artık analarının ak sütü gibi hakkı. İnşallah bu hayallerine kavuşurlar. Bizde mutlu oluruz, onlarda mutlu olur, toplumu da mutlu ederiz, dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@