banner300

Yotube Bursasporx.com

İnegölspor'dan özel öğrencilere ziyaret

İnegölspor'un teknik heyet ve futbolcuları, down sendromlu öğrencileri ziyaret etti. İnegöl Nene Hatun Özel Eğitim Uygulama Merkezi birinci kademe öğrencilerini ziyaret eden teknik heyet ve futbolcular, onlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Bursaspor 22.03.2016, 15:28 04.04.2017, 15:54
İnegölspor'dan özel öğrencilere ziyaret

Öğrenci velileri tarafından hazırlanan İnegölspor takım logosunun bulunduğu tablo, uygulama merkezi görevlileri ile öğrencileri tarafından teknik direktör Taşkın Güngör'e hediye edildi. Güngör, gazetecilere yaptığı açıklamada, öğrencilerin sevgiye ihtiyaç duyduklarını söyledi. Hayatın ne olduğunu, insan sağlığının ne kadar önemli olduğunu insanın burada daha iyi anladığını belirten Güngör, şöyle konuştu.

"Bu zor süreçte bizleri misafir ettiniz çok teşekkür ederiz. Çocukları görmekten de çok mutlu olduk. Allah size yardımcı olsun. Hakikatten zor bir işiniz var. Elimizden Betmatik geldiği kadarıyla gelmeye çalışacağız. Çocukların sevgiye ihtiyacı var, onu hissettiriyorlar. Zaten yaklaştığında o sevgiyi hissettiriyorlar. İnşallah bir daha geliriz. Hakikaten gelmek ve görmek lazım. Hayatın ne olduğunu, insan sağlığının ne kadar önemli olduğunu insan burada daha iyi anlıyor. İnşallah bundan sonraki süreçte sık sık gelmeye çalışacağız. Ayda bir olsa bile buraya geleceğiz. Katkımızın olacağını hissettiğiniz zaman bizi çağırın sorun yok. Biz geliriz."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@