banner300

Yotube Bursasporx.com

İbrahim Burkay "3 milyon Bursalı arkanızda"

Yeşil beyazlı kafileyi, Bursaspor Kulübü Başkanı Ay, BTSO Başkanı Burkay ve iş adamları uğurladı. İbrahim Burkay "Hepimizin ortak arzusu, Bursasporlu futbolcu kardeşlerimizin ellerinden gelen gayreti göstererek Trabzon maçından galibiyetle ayrılmaları" dedi.

Bursaspor 31.05.2017, 21:49
İbrahim Burkay "3 milyon Bursalı arkanızda"

Uçakla Ordu'ya hareket eden kafileyi, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, yönetim kurulu üyeleri ve iş adamları uğurladı.

Burkay, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bursaspor'u tarihinin dönüm noktası niteliğinde sayılacak maçlarından birine uğurlamak için geldiklerini söyledi.

Bursaspor'un Bursa için marka olduğunu belirten Burkay, "Bursaspor'u bu şartlarda böyle tarihi bir maça çıkmasını tabi ki hiçbirimiz arzu etmiyoruz. Fakat böyle bir gerçeğimiz var. Hepimizin ortak arzusu Bursasporlu futbolcu kardeşlerimizin ellerinden gelen gayreti göstererek Trabzon maçından galibiyetle ayrılmaları. Bizler kent olarak oyuncularımıza ve yönetimimize güveniyoruz. Futbolcu kardeşlerimize şunu söylemek istiyorum; Trabzonspor maçının başlama düdüğüyle birlikte yanınızda yarım asırlık bir mazi ve 3 milyon Bursalı olduğunu kesinlikle unutmayın. Bu inanç ve güvenle hareket edin." diye konuştu. 

Bursaspor Başkanı Ali Ay ise gereken konuşmayı maçta yapacaklarını ifade etti.

Yorumlar (1)
karacabey 5 yıl önce
hepinizin Allah belasını versin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@