banner300

Yotube Bursasporx.com

Harun Tekin tribün liderleriyle bir araya geldi

Teksas tribün lideri Mehmet Güzelsöz ve Maraton tribün lideri Cenk Tunçbilek, Özlüce tesislerinde Kaleci Harun Tekin ve Teknik Direktör Mutlu Topçu ile 2,5 saat süren bir toplantı yaptılar.

Bursaspor 27.02.2017, 22:41 27.02.2017, 22:46
Harun Tekin tribün liderleriyle bir araya geldi

Toplantı olumlu geçerken özellikle Kasımpaşa maçı sonrasında yaşanan olayların ardından her iki taraf da üzüntülerini belirtti. Harun Tekin Bursasporlu olduğunu bu takımda efsane olmak istediğini ifade ederken tribün liderleri Cenk Tunçbilek ve Mehmet Güzelsöz de başarılı kalecinin performansından memnun olduklarını kendisine olan desteklerinin süreceğini ifade ettiler.

Teknik direktör Mutlu Topçu da aile içinde yaşanan bu sıkıntıyı en kısa sürede aşmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Harun Tekin "Ben Bursaspor kaptanıyım, özellikle yabancı oyuncuların aileleri bu olayların ardından endişelendi, ancak takım içinde yaptığımız konuşmalarla artık işler normale döndü.

Takım arkadaşlarımla konuşup üzerimize düşeni yapacağız. Bursaspor taraftarına karşı asla karşı bir duruşum olamaz. Onların beni sevdiği gibi ben de onları seviyorum. Takım olarak bu formaya gereken şekilde davranacağımızdan şüpheniz olmasın" şeklinde konuştu

Kaynak: bursa.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@