banner300

Yotube Bursasporx.com

Hamza Hamzaoğlu "Her şeye rağmen kazanmak güzel"

Hamza Hamzaoğlu Timsah arena'da Ümraniyespor'u 3-0 mağlup ettikleri maç sonrasında "Bundan sonraki maçları da ciddi oynayıp gruptan lider çıkmaya bakacağız" dedi.

Bursaspor 15.12.2016, 23:02
Hamza Hamzaoğlu "Her şeye rağmen kazanmak güzel"

Hamzaoğlu, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, geçen cumartesi günkü Beşiktaş maçından sonra yaşadıkları terör olayının herkes kadar kendilerini de derinden üzdüğünü söyledi.

Şehitlere Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır dileyen Hamzaoğlu, "Dilerim bunlar son bulur. İnsan hayatıyla oynuyorlar ama dilerim ki Allah onların da bir şekilde hak ettiklerini nasip eder." değerlendirmesinde bulundu.

Hamzaoğlu, futbolcuların kupa maçlarına zor konsantre olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi "Futbolcularıma sahada kaldıkları sürece oyunu ciddi almalarını söyledim. Sadece sonucu değil, oyun anlamında da iyi işler yapmalarını istedim.

Oyun kalitesinin istediğim gibi olduğunu söyleyemeyeceğim. Her şeye rağmen kazanmak güzel. Şimdi önümüzde Antalyaspor maçı var. Kupada da hedefimiz devam ediyor. Bundan sonraki maçları da ciddi oynayıp gruptan lider çıkmaya bakacağız." açıkalasını yaptı

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@