Yotube Bursasporx.com

Bursaspor 'damat' olacak

Bursaspor'un resmi giyim sponsoru D'S Damat ile gerçekleştirdiği iş birliğinin tanıtım toplantısı Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

Bursaspor 24.10.2018, 16:44

Toplantıya Bursaspor Başkanı Ali Ay, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Teknik Direktör Samet Aybaba katıldı. Yönetim kurulu üyesi Onur Özselek ve futbolcular Ertuğrul Ersoy, Furkan Soyalp ve Yusuf Erdoğan da toplantıyı takip etti.

Başkan Ali Ay, "Bugün resmi giyim sponsorumuz D'S Damat markası ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğini sizlerle paylaşmak adına bir aradayız. Bu sezon A takımımız, basketbol teknik heyetimiz ve personelimizin şıklığında D'S Damat imzası taşıyoruz. Bizim için futbolcularımızın maçlar dışında sergilediği görüntü de son derece önemli... Bursaspor kimliğini en iyi şekilde temsil etmelerini istiyoruz... D'S Damat markasına asil duruşumuza kattıkları şıklık için sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum" dedi.

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ise , "Orka Holding olarak, yurtiçinde ve yurtdışında spora ve sporcuya verdiğimiz değeri ve desteği, yaptığımız işbirlikleri ile vurgulamaya devam ediyoruz. Yıl sonuna kadar yurt dışında açılması kesinleşen 16 mağazamız ile yılsonunda 400'ü aşkın mağazaya sahip olma hedefimize ulaşmış olacağız ve dünyada elimizin değmediği ülke bırakmayacağız. Bizim için şu anda gün Avustralya'da başlıyor Brezilya'da sona eriyor. Modayı bir yaşam tarzı haline getirmiş, dünyada ve ülkemizde erkek hazır giyim modasına öncülük eden D'S Damat markamız ile farklı pazarlarda etkinliğimizi arttırmaya devam ediyoruz. D'S Damat ile son olarak Almanya'da Ralf Möller'in katılımı ile 1. yılımızı kutladık ve büyük bir partiyle Mannheim'da yeni bir mağaza açtık. Pazar lideri olduğumuz Romanya'da ise sponsoru olduğumuz A Milli Takımımızın Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun da katıldığı bir etkinlik ile 8. yılımızı kutladık. Pazar liderliğine oynadığımız ve büyümeye devam ettiğimiz İtalya, İspanya, Azerbaycan gibi ülkelerde de etkinliğimizi arttırmaya ve farklı dallarda sponsorluk işbirliklerine imza atmaya devam ediyoruz. Son olarak geçtiğimiz hafta Azerbaycan'daydık ve Azerbaycan Milli Takımı ile sponsorluk anlaşmamızı imzaladık ve çok yoğun ilgiyle karşılandık. Bugün de güzide şehrimiz Bursa'da olmaktan ve Bursaspor'a D'S Damat markamız ile destek vermekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Yaptığımız bu işbirliğinin hem Bursaspor'a hem de bizlere hayırlı olmasını dilerim. Geçen sene basın mensupları bana 'Futbol camiası içindesiniz, neden Bursaspor yok' diye sormuşlardı. Ben de kendilerine gelecek sezon mutlaka iş birliği için olacağımızı söylemiştim. Bugün bu sözü tutmanın mutluluğu içindeyim. Bursaspor'un bizim için ayrı bir yeri var. Az önce başkanımız asil duruş dedi. Ben hem asil hem de centilmen duruş diyerek tamamlamak istiyorum. Futbolcu arkadaşlarımızdan bir ricamız var. Geçen hafta Galatasaray karşısında gösterdikleri başarılı performansı bu hafta ve gelecek haftalarda da görmek istiyoruz. Bizleri burada ağırladıkları için Sayın Başkan Ali Ay'a, Bursaspor Yönetim Kurulu'na, bizi destekleyeceklerine inandığımız muhteşem Bursaspor taraftarına ve bu işbirliğinin gerçekleşmesinde payı ve emeği olan herkese en içten teşekkürlerimi sunarım" ifadelerini kullandı.

Teknik Direktör Samet Aybaba ise, "Bu iş birliği gerçekten çok önemli. Oyuncularımızın performansı kadar şıklığı, görüntüleri de çok önemli. Takımı yukarı taşıyacağını düşünüyorum. Bu tür işbirliklerinin futbol camiasında gelişerek devam etmesini diliyorum" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından başkanlar,  teknik direktör ve futbolcular birlikte fotoğraf çektirdi.

Yorumlar (0)
banner292
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
19°
az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@