banner300

Yotube Bursasporx.com

Ali Ay'dan Timsah Arena'da milli maç sözü

Antalya ve Konya'dan sonra son olarak Eskişehirde oynanan milli maçların ardından Bursalı spor severlerin aklındaki soru "Timsah Arena'da neden milli maç oynanmıyor?" Bursaspor Başkanı Ali Ay'dan konu hakkında net cevap geldi "Söz veriyorum önümüzdeki sezon Bursa'da milli maç oynanacak" dedi.

Bursaspor 29.03.2017, 22:02
Ali Ay'dan Timsah Arena'da milli maç sözü

A Milli Futbol Takımı'nın Türkiye'nin birçok ilinde oynadığı maçların ardından Bursalı futbolseverler, adeta isyan etti. Uzun zamandır milli takımı izleyemeyen Ay Yıldız sevdalıları, "Timsah Arena'da neden milli maç oynanmıyor" eleştirilerinde bulundu. Konuyla ilgili Bursa Hakimiyet'e açıklama yapan Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, "Statta bazı eksikler söz konusu. Onların tamamlanmasına az kaldı. Milli maçların oynanmasını biz de çok istiyoruz" dedi.

EN AZ BİR MAÇ OYNANACAK

Ali Ay açıklamasına şöyle devam etti "Timsah Arena'da milli heyecan en yakın zamanda yaşanacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe de bunu çok istiyor. Ben Bursalı futbolseverlerimize şunun sözünü verebilirim. Gelecek sezon Türkiye'nin en az bir maçı Timsah Arena'da oynanacak."

Ali Ay ayrıca Harun Tekin'in milli formayı giymesiyle büyük gurur yaşadığını belirterek, "Keşke o golü yemeseydi. Ancak önünde arkadaşı vardı ve topu göremedi. Yoksa onu da çıkarırdı" ifadelerini kullandı. (Barış YALIM)

Kaynak: Bursa Hakimiyet
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@