banner300

Yotube Bursasporx.com

Adnan Örnek "Ölmüş takımı dirilttik!"

Adnan Örnek, sonuçların istenildiği gibi olmamasına rağmen kısa zamanda önemli mesafe katettiklerini söyledi... 'Beşiktaş ve Antalyaspor maçının ikinci yarısındaki reaksiyonu herkes gördü' diyen genç teknik adam 'Zorluk yaşadık mı, yaşadık. Fakat yılmadık. Şans verdiğimiz isimler bizleri utandırmadı.' şeklinde konuştu.

Bursaspor 23.05.2017, 08:10
Adnan Örnek "Ölmüş takımı dirilttik!"

Bursaspor Teknik Direktörü Adnan Örnek, dünkü antrenman öncesi basın mensupları ile sohbet toplantısı gerçekleştirdi. Gençlerbirliği maçını kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Adnan Hoca 'Ben takımın durumundan memnunum. Bu çocuklar çıkar Gençlerbirliği karşısında gerekeni yapar. Biz göreve geldikten sonra ölmüş takım dirildi. Kimsenin bize bir şey deme hakkı yok. Ben kötü zamanda görevden kaçmadım. Alt yapıda durur kimse bir şey diyemezdi. Ama biz öyle yapmadık. Taşın altına elimizi koyduk' dedi.

Çok çalışıyoruz
İş başı yaptıklarında moral ve motivasyon olarak bitik bir oyuncu grubu bulduklarını belirten genç teknik adam şöyle konuştu: 'Biz elimizden geleni yapıyoruz. Bazı arkadaşlar sağda solda konuşuyorlarmış. Onların cesareti varsa gelecekler takımı alacaklar. Oyuncularım sağ olsun yüreğini ortaya koydu. Beşiktaş ve Antalyaspor maçının ikinci yarısındaki reaksiyonu herkes gördü. Gençlerbirliği'nin iyi oyuncuları var fakat onları yeneceğiz. İnsanlar şunu bilsin ki biz çok çalışıyoruz. Takımı ayağa kaldırmak için uğraşıyoruz'

Erdem ve Bilal
'Antalya'da maç sonrası Rıza Çalımbay'ın yardımcı antrenörü Bülent Albayrak yanımıza geldi, tebrik etti. 'Bize karşı bu kadar pozisyon bulan bir ekip olmadı, Başakşehir'de buna dahil' dedi. Bizler Bursaspor'un sorumluluğunu kaldırabilecek kişileriz. Zorluk yaşadık mı, yaşadık. Fakat yılmadık. Şans verdiğimiz isimler bizleri utandırmadı. Erdem Özgenç'e, Bilal Kısa'ya ayrıca teşekkür ediyorum. Sezon başından bu yana birçok sıkıntı yaşamalarına rağmen dimdik ayakta durdular. Takıma abilik yapıyorlar. Erdem'in sözleşmesi bitecek olmasına rağmen canla başla savaşıyor.'

Furkan ne yapacağını şaşırdı
Adnan Hoca, Antalyaspor maçında yaşadığı ilginç bir andan da bahsetti. Stancu'nun yerine oyuna dahil ettiği Furkan'ın çok heyecanlandığını ifade eden Örnek 'Furkan oynadığına çok şaşırdı. Bir ara yanıma geldi ve 'Hocam kendimde değilim' dedi. O an ne yapacağımı şaşırdım. Gençlere güven vermek gerekiyor. Kubilay'da aynı şekilde. Golleri kaçırıyor fakat pozisyona giren de o. Futbolun için de bunlar var.' dedi.

Yorumlar (1)
timsah777 5 yıl önce
hoca daha maç kazanamadık.dirildik diyon,sen ne diyon

Gelişmelerden Haberdar Olun

@