banner300

Yotube Bursasporx.com

A Milli Takım'ın hazırlıkları sürüyor

İsveç ile Perşembe günü özel maçta karşılaşacak A Milli Takım, Antalya'daki ikinci antrenmanını bu akşam basına açık olarak yaptı.

Bursaspor 22.03.2016, 23:13
A Milli Takım'ın hazırlıkları sürüyor

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetiminde saat 19.00'da Regnum Carya Golf & Spa Resort'ta yapılan çalışma yaklaşık 1 saat 20 dakika sürdü. Koordinasyonlu ısınma ile başlayan antrenman, dar alanda top kapma çalışması ve sınırlı alanda taktik oyun ile devam edip rejenerasyon koşusu ve açma-germe hareketleriyle sona erdi. Kampa dün akşam saatlerinde katılan Nuri Şahin antrenmana çıkarken, uçağı bu akşam Antalya'ya inecek Hakan Çalhanoğlu ise çalışmada yer Kalebet almadı.

Yaşadıkları sportif yaralanmalar nedeniyle tedavilerine devam edilen Burak Yılmaz, Serdar Aziz ve Onur Recep Kıvrak antrenmana katılmayıp fizyoterapist eşliğinde salon çalışmalarını sürdürdü. A Milli Takım'ın bu akşamki antrenmanını Dünya Liselerarası Hentbol Şampiyonası'nda birinci olan Akdeniz Yükseliş Koleji öğrencileri de izledi. Öğrenciler, antrenman sonunda A Milli Futbol Takımı oyuncularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

A Milli Takım, İsveç maçının hazırlıklarını yarın saat 19.00'da kamp otelinde ilk 15 dakikası basına açık olarak yapacağı çalışmayla sürdürecek.

Kaynak: TFF
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@