banner300

Yotube Bursasporx.com

Yusuf Erdoğan "Bir galibiyet serisi yaratmak istiyoruz"

Bursaspor'da hafatalar sonra gelen galibiyet sevinci yaşanırken tecrübeli futbolcu Yusuf Erdoğan "Kalan 10 maçı da en şekilde geçirerek ligi üst sıralarda tamamlarız" dedi.

Bursaspor 04.03.2019, 10:56
Yusuf Erdoğan "Bir galibiyet serisi yaratmak istiyoruz"

Alınan bu galibiyet sonrasında Yusuf Erdoğan “Sivasspor maçı benim için de özel bir karşılaşmaydı. 200. maçımda böyle önemli bir müsabakada güzel anılarla ayrılıyorum. Çok mutluyuz. Büyük Bursaspor camiasına hayırlı olsun. İnşallah bu bir başlangıç olur. Kalan 10 maçı da en şekilde geçirerek ligi üst sıralarda tamamlarız” diye konuştu.

ARTIK SERİ BAŞLASIN

Bu hafta oynanacak MKE Ankaragücü maçını da değerlendiren Yusuf Erdoğan, “Sivasspor karşısında her şeyiyle inanmış bir Bursaspor vardı. Taraftarlarmız da gerçekten harikaydılar. Onlara çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bu maçta olduğu gibi kalan maçlarda bütün camia birleşiriz. Çünkü bu büyük camia inanınca, birleşince galibiyetler de geliyor, şampiyonluk gibi başarılar da ortaya çıkıyor. İnşallah da böyle devam ederiz. Ankaragücü bizim için çok önemli bir maç. Kazanıp bir galibiyet serisi yaratmak istiyoruz” şeklinde görüşlerini bildirdi.

Bursa Hakimiyet

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@