banner300

Yotube Bursasporx.com

Fathi Tekke'den Kamuoyuna Duyuru!

Bursaspor Kulübü ile Tuzlaspor maçı sonrasında karşılık anlaşarak yolların ayrıldığı teknik direktör Fatih Tekke, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Bursaspor 19.09.2021, 20:36 19.09.2021, 22:31
Fathi Tekke'den Kamuoyuna Duyuru!

Bursaspor, Tuzlaspor beraberliği sonrasında teknik direktör Fatih Tekke ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını duyurmuştu.

Fatih Tekke ayrılık sonrası sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı; Büyük bir heyecanla ve istekle teknik direktörlük görevine geldiğim Bursaspor kulübü ile Şampiyonluğun önemli adaylarından olan Tuzlaspor ile oynadığımız ve berabere biten maç sonrası başkanımızın beni arayarak hocam sizinle devam edemeyeceğiz beyanı üzerine görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Göreve geldiğimiz günden itibaren, belli bir plan çerçevesinde topa sahip olarak pozitif futbol oynama isteğimiz ve arzumuz, belli bir kesim tarafından hoş karşılanmayıp kaos futbolu oynamamız beklenmiştir. Bursaspor'a yakışan oyun tarzını hayata geçirebilmemiz için bize tanınan süre kısıtlıydı, tüm yaşadığımız olumsuzluklara rağmen 26 gün içinde ben ve ekibim gece gündüz çalışarak Bursaspor'un hak ettiği üst sıralarda olması için elimizden geleni fazlasıyla yaptık. Fatih Tekke olarak hiçbir zaman inandığım doğru oyun sisteminden vazgeçmeyeceğimi belirtmek isterim.Bize destek veren, yanımızda olan tüm FUTBOL SEVERLERE teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@