banner300

Yotube Bursasporx.com

Bursaspor, kupa'da Muğla deplasmanında

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı yarın oynanacak 16 maçla başlayacak. Bursaspor deplasmanda Muğlaspor ile karşı karşıya gelecek.

Bursaspor 23.09.2019, 10:56 23.09.2019, 11:01
Bursaspor, kupa'da Muğla deplasmanında

Kupanın 3. turunda Süper Lig'den Gazişehir Gaziantep, Gençlerbirliği, Göztepe, Kasımpaşa, Yukatel Denizlispor, TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig'de yer alan tüm takımlar ile 2. turdan yükselen 33 takım olmak üzere toplam 92 ekip mücadele edecek.

Bursaspor deplasmanda Muğlaspor ile Muğla Atatürk Stadı'nda karşı karşıya gelecek. Bursaspor Muğlaspor maçı saat 15:00'de oynanacak.

Tek maç eleme usulüne göre oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3. tur müsabakaları 25 ve 26 Eylül'de oynanacak karşılaşmalarla tamamlanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 3. tur müsabakalarının programı şöyle:

Yarın:
13.00 Yeni Çorumspor-Kasımpaşa (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
14.00 Payasspor-Boluspor (Payas İlçe)
14.00 Mardin Büyükşehir Başakspor-Altay (Mardin 21 Kasım Şehir)
15.00 Somaspor-Keçiörengücü (Soma Atatürk)
15.00 Edirnespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Edirne 25 Kasım)
15.00 Karacabey Belediyespor-Ümraniyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
15.00 Esenler Erokspor-Uşakspor (Esenler)
15.00 1877 Alemdağspor-Sancaktepe (Alemdağ)
15.00 Muğlaspor-Bursaspor (Muğla Atatürk)
16.00 Altınordu-1922 Konyaspor (Gazi Mustafa Kemal Atatürk)
16.30 Şanlıurfaspor-Anagold 24Erzincanspor (Şanlıurfa GAP)
18.30 Balıkesirspor-Vanspor (Balıkesir Atatürk)
19.00 Osmanlıspor-İçel İdmanyurdu (Osmanlı)
19.00 Adanaspor-Fethiyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Ağrı 1970 (Diyarbakır)
20.30 Kocaelispor-Sivas Belediyespor (Kocaeli)

25 Eylül Çarşamba:
13.00 Hacettepe-Yukatel Denizlispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
14.00 Erzinspor-İnegölspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
14.00 Görelespor-Giresunspor (Görele 13 Şubat)
14.00 Fatsa Belediyespor-Yılport Samsunspor (Fatsa İlçe)
14.00 Birevim Elazığspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha)
14.00 Hekimoğlu Trabzon-Adana Demispor (Vakfıkebir İlçe)
14.30 Ankara Demirspor-Başkent Akademi (TCDD Ankara Demirspor)
14.30 Zonguldak Kömürspor-Niğde Anadolu (Karaelmas Kemal Köksal)
14.30 Kemerspor 2003-Sarıyer (Kemer İlçe)
15.00 Bandırmaspor-Etimesgut Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)
15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Erbaaspor (Bodrum İlçe)
15.00 Tuzlaspor-Nazilli Belediyespor (Tuzla Belediye)
15.00 Silivrispor-Kastamonuspor 1966 (Silivri)
15.00 Kırklarelispor-1954 Kelkit Belediyespor (Kırklareli Atatürk)
15.00 Ergene Velimeşespor-Eyüpspor (Ergene Velimeşe)
15.00 Pendikspor-Turgutluspor (Pendik)
15.00 Ekol Göz Menemenspor-Kırşehir Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)
15.00 Manisa Futbol Kulübü-Elazığ Belediyespor (Mümin Özkasap)
16.00 İstanbulspor-Pazarspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
16.30 Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük (Kahramanmaraş 12 Şubat)
18.30 Diyarbekirspor-Eskişehirspor (Diyarbakır)
19.00 Tarus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği (Tarsus İlçe)
19.00 Kardemir Karabükspor-Gümüşhanespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Afjet Afyonspor-Bayrampaşa (Zafer)
20.30 Göztepe-Yozgatspor 1959 (İzmir Atatürk)

26 Eylül Perşembe:
13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gazişehir Gaziantep (Kırıkkale Başpınar)
14.30 Hatayspor-Siirt İl Özel İdare (Osmaniye 7 Ocak)
16.30 Gençlerbirliği-Osmaniyespor (Eryaman)
18.30 Akhisarspor-Bayburt Özel İdare (Spor Toto Akhisar)
20.30 Sakaryaspor-1074 Çankırıspor (Yeni Sakarya Atatürk)

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 14 36
2. Konyaspor 14 26
3. Hatayspor 14 26
4. Fenerbahçe 14 24
5. Alanyaspor 14 24
6. Başakşehir 14 22
7. Karagümrük 14 22
8. Galatasaray 14 22
9. Adana Demirspor 14 20
10. Beşiktaş 14 20
11. Antalyaspor 14 18
12. Gaziantep FK 14 18
13. Altay 14 17
14. Sivasspor 14 16
15. Giresunspor 14 16
16. Kayserispor 14 16
17. Öznur Kablo Yeni Malatya 14 13
18. Göztepe 14 11
19. Kasımpaşa 14 10
20. Rizespor 14 10
Takımlar O P
1. Ümraniye 13 27
2. Ankaragücü 14 27
3. Eyüpspor 14 27
4. Bandırmaspor 13 25
5. Erzurumspor 12 25
6. İstanbulspor 13 20
7. Tuzlaspor 12 20
8. Kocaelispor 13 20
9. Samsunspor 13 19
10. Adanaspor 14 18
11. Menemenspor 13 17
12. Gençlerbirliği 13 17
13. Boluspor 13 16
14. Denizlispor 13 15
15. Bursaspor 13 14
16. Manisa FK 14 14
17. Ankara Keçiörengücü 13 13
18. Altınordu 14 13
19. Balıkesirspor 13 7
Takımlar O P
1. Chelsea 13 30
2. Man City 13 29
3. Liverpool 13 28
4. West Ham 13 23
5. Arsenal 13 23
6. Wolverhampton 13 20
7. Tottenham 12 19
8. M. United 13 18
9. Brighton 13 18
10. Leicester City 13 18
11. Brentford 13 16
12. Crystal Palace 14 16
13. Aston Villa 13 16
14. Everton 13 15
15. Leeds United 14 15
16. Southampton 13 14
17. Watford 13 13
18. Norwich City 14 10
19. Burnley 12 9
20. Newcastle 14 7
Takımlar O P
1. Real Madrid 14 33
2. Atletico Madrid 14 29
3. Real Sociedad 15 29
4. Sevilla 14 28
5. Real Betis 15 27
6. Rayo Vallecano 15 24
7. Barcelona 14 23
8. Athletic Bilbao 14 20
9. Espanyol 15 20
10. Osasuna 15 20
11. Valencia 15 19
12. Villarreal 14 16
13. Celta de Vigo 15 16
14. Mallorca 15 16
15. Deportivo Alaves 14 14
16. Granada 14 12
17. Elche 15 12
18. Cádiz 15 12
19. Getafe 15 10
20. Levante 15 7

Gelişmelerden Haberdar Olun

@