banner300

Yotube Bursasporx.com

Bursaspor Başkan Adayı Mesut Mestan'dan açıklamalar!

Olağanüstü Kongre'de Bursaspor başkanlık koltuğuna tek aday olan Mesut Mestan, "Bursaspor çok büyük camiadır. Biz de gereğini yapmayı düşündük. Taşın altına elimizi değil kafamızı koyduk. Bize destek çıkın" dedi.

Bursaspor 10.06.2019, 18:21
Bursaspor Başkan Adayı Mesut Mestan'dan açıklamalar!

Bursaspor Başkan adayı Mesut Mestan ve ekibi, Divan Başkanlık Kurulu'nu ziyaret etti.

Özlüce Tesisleri'nde gerçekleşen ziyarette konuşan İdris Sevinç, "Bursaspor olarak zor süreci geride bıraktık. Şimdi yine önümüzde zor süreç var. Böyle bir zor süreçte görev talip olmalarını saygı ile karşılıyorum. Umutsuz durum yoktur, umutsuz insanlar vardır. Biz umutluyuz. O yüzden bu camia nasıl ayağa kalkarın mücadelesini veriyoruz.

Bu zor yolculukta, taşın altına elini koyan sizleri kutluyorum.

Şimdi soruyorum, nerede o adaylar? Nerede yönetici olmak isteyen isimler? Çok yazan, çok çizen arkadaşların da burada olmasını isterdik. Yürek budur."

MESUT MESTAN: "BİZ BAŞIMIZI TAŞIN ALTINA KOYDUK"

Mesut Mestan ise şu açıklamayı yaptı: "Şehir dışında bulunduğumdan dolayı listeyi avukatım verdi. Bursaspor çok büyük camiadır. Biz de gereğini yapmayı düşündük. Bu zorlu süreçte, bizle yol alan cesur yürekli arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bursaspor'u seven insanlar burada.

Biz 1. Lig'e düştük. Artık kenetlenme zamanı. Bize ve yönetim kuruluna destek olsun herkes. Biz taşın altına kafamızı bile soktuk. Biz Bursaspor'u kişisel şahıslara cevap vermek için kullanmayacağız.

Biz ne yapıp ne edip Bursaspor'u Süper Lig'e çıkartacağız. Bursaspor'un kapısı herkese açık. Ben yokum, biz varız. Bursaspor çok büyük camia. Sosyal medyadaki ithamlar bizi daha çok kamçılıyor ama markaya zarar veriyorsunuz. Fatih Sultan Mehmet bile 19 yaşında İstanbul'u fethetti. Bizim tek hesabımız Bursaspor'u Süper Lig'e nasıl çıkartırız? Tek hesabımız bu."

enbursa.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@