Çalışmalarının sonuca yansımasının güzel olduğunu söyleyen Ender Arslan, “ Odaklandığımız tek nokta sahadaki mücadele ve düzenimiz. Biz bunu yaptığımız zaman zaten her maçta şansımız olduğunu biliyoruz. 2’de 2 başlamak ve emeğimizin karşılığını almak çok güzel” diye konuştu.

MÜCADELE SÜRECEK

İşlerini iyi yapmaya ve Bursaspor taraftarının seveceği tarzda mücadele eden bir yapıda basketbol oynamayı sürdüreceklerinin altını çizen Kaptan Ender, “ Yolumuza bu şekilde devam edeceğiz. İnşallah bunun sonuçlarını da alırız” dedi.

KARŞIYAKA İLE BENZİYORUZ

Türkiye Basketbol Süper Ligi’nin 3’ncü haftasında 13 Ekim Pazar günü saat 15.15’te TOFAŞ Spor Salonu’nda konuk edecekleri Pınar Karşıyaka maçını da değerlendiren Ender, “Onlar da iyi takım. Benzer özelliklerimiz var. Sert savunma yapan ve sahada ciddi emek harcayan iki takım. Güzel bir atmosfer olacağını tahmin ediyorum” diye konuştu.

BİZİMLE GURUR DUYACAKLAR

Bursaspor taraftarının pazar günü de sahada gurur duyacağı bir takım göreceğini kaydeden Arslan, “Doğruları yapıp kazanmak istiyoruz. Bursaspor taraftarının desteğiyle oynamak çok rahat. Taraftarla oynamayı özlemişim. Çok da güzel bir ortam oldu. Sanırım artarak devam edecek. Yoğun bir ilgi var. Müthiş bir itici güç. Ölüyü diriltir cinsinden büyük destek oluyorlar." dedi.