Bursa amatörde heyecan sürüyor

Bursa ve bölgesel amatör liglerde oynanan karşılaşmalar nefesleri kesti.

Bursa Amatör 07.11.2019, 11:05 07.11.2019, 11:10
Bursa amatörde heyecan sürüyor

Bursa Süper Amatör ve 1'nci küme maçları büyük çekişme ve heyecana sahne oldu. Mücadeleler seyir zevki açısından da keyifli anlar yaşattı.

Bölgesel Amatör Lig'de 9'uncu Grup'ta mücadele eden temsilcilerimiz de karşılaşmalarında istediği sonuçları elde edemedi.

İŞTE SONUÇLAR

Bölgesel Amatör Ligi 9'uncu Grup

Arifiye Kalaycıspor 1 - 3 Hendekspor     
Maltepespor 0 - 0 Bursa Yıldırımspor     
Gülbahçespor 1 - 3 Belediye Kütahyaspor          
Yenişehir Belediyespor  0 - 0 Bursa Zaferspor     
Bozüyük Vitraspor 1 - 4  Beyoğlu Yeniçarşıspor  
TKİ Tavşanlı Linyitspor 0 - 0 Yeşilköyspor             
Vefa 2 - 1 Pamukova 1968 Spor

Bursa Süper Amatör Ligi A Grubu

Bağlarbaşıspor 3 - 0* Yenişehir Çeltikçispor       
Keles Gençlikspor 1 - 2 İnegöl Gençlergücü       
Görükle İpekspor 2- 0 Burgazspor          
Nilüfer Erdemlispor 1 - 4 Fethiye İdman Yurdu
Bursa 19 Mayısspor 1 - 2 Akhisar Demirspor

Bursa Süper Amatör Ligi B Grubu

Çağlayanspor 2 - 1 Yavuzselimspor         
Orhaneli Gençlikspor 0 - 1 Gürsu Belediyespor                
Hürriyetspor 0 - 0 Odunlukspor               
İsmetiye Gençlikspor 0 - 2 İznikspor      
İnegöl Kurtuluşspor 1 - 4 Bursa Doğugücüspor
Hamitlerspor 2 - 3 Mustafakemalpaşa Belediyespor

Bursa Süper Amatör Ligi C Grubu

Sölöz Gençlerbirliği 0 - 0 Bursa Emekspor            
Gemlikspor 2 - 2 Şükraniyespor               
Duaçınarı Çınarspor 3 - 1 Kemerçeşme Kanaryaspor      
Orhangazi Gençlerbirliği 4 - 1 Milletspor              
Elmasbahçelerspor 1 - 1 İnegöl Karadeniz Güvenspor   
İnegöl Kafkas Gençlikspor 1 - 2 Hacıvatspor

Bursa 1'nci Amatör Küme

1'nci Grup

Bursa Güvenspor 2 - 1 Elbeyli Üzümspor             
Fatihgücü Gençlikspor 4 - 1 Altınokspor               
Gemlik Umurspor 1 - 1 Ertuğrulgazi Meskenspor            
Çekirgespor 2 - 1 Cihanspor       
Cumalıkızıkspor 5 - 1 Akçalarspor

2'nci Grup

Özlüce Gençlikspor 0 - 3* Altınsabanspor           
Nilüfer Çamlıca Gençlikspor 0 - 3 İnegöl Yenicespor       
Hüdavendigar Dikkaldırımspor 3 - 1 Bursa İhsaniyespor               
Orhangazi Hürspor 2 - 2 Merinos 1938 Spor       
İnegöl Alanyurt Gençlikspor 3 - 0 Karacabey Gençlerbirliği

3'üncü Grup

Nilüferspor 1987 9 - 0 MKP Tepecik Gençlikspor              
Harmancık Gençlikspor 3 - 0 Arabayatağıspor   
Çiftehavuzlar Gençlikspor 4 - 1 Gemlik Körfezspor         
Mudanyaspor 2 - 0 Orhangazi Çakırlıspor            
Değirmenlikızık Gençlikspor 2 - 3 Bursa Mimarsinan Gençlikspor

4'üncü Grup

Yeni Karamanspor 6 - 2 1922 Mütarekespor      
Bursa Tütünspor 5 - 0 Mustafakemalpaşa 2014 Spor      
Çelebi Mehmet Gençlikspor 3 - 5 İnegöl Doğanspor      
Demetevler Gençlikspor 1 - 3 Panayır Güneşspor           
Gürsu Yenidoğanspor 3 - 2 Atıcılar Gençlikspor

5'nci Grup

1947 Çekirge İdman Yurdu 4 - 0 Demirtaşspor   
Gemlik Çotanakspor 3 - 1 Küplüpınar Yeşildağspor         
İsabeyspor 1 - 2 Bursa Uludağ Yıldız Gençlikspor             
Erikligücü Gençlikspor 2 - 3 Ağaköyspor               
Balkanspor 0 - 0 Panayırspor

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@