banner300

Yotube Bursasporx.com

Bursa Amatör'de haftalık maç programı belli oldu

Bursa Amatörde 25 Şubat - 1 Mart haftalık maç programı belli oldu.

Bursa Amatör 23.02.2017, 11:07 23.02.2017, 12:58
Bursa Amatör'de haftalık maç programı belli oldu
ATICILAR 1  11.00 U 13 BAHAR SPOR VATAN SPOR
ATICILAR 1 12.30 U 13 ELİT DEMİRTAŞ SPOR COMPONENTA SPOR
ATICILAR 1  14.00 U 16  ELİT EMNİYET SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
ATICILAR 1 16.00 U 16  ELİT DEMİRTAŞ SPOR YOLSPOR
ATICILAR 2 11.00 U 13    NAMIKKEMAL SPOR GÜNEŞ SPOR
ATICILAR 2  12.30 U 13 ELİT BURSA SPOR GÜRSU BLD. SPOR
ATICILAR 2  14.00 U 16 KARTAL SPOR YUNUSELİ SPOR
ATICILAR 2  16.00 SÜPER L. PIBARBAŞI KURTULUŞSPOR
VATAN 12.00 U 16 B.TRAKYA SPOR VAKIF SPOR
VATAN 14.00 U 16 BURSA UFUK SPOR BURGAZ SPOR
VATAN 16.00 U 16 VATAN SPOR HÜRRİYET SPOR
ALTINOVA 12.30 U 13 K.YEŞİLDAĞ SPOR BEYAZIT SPOR
ALTINOVA 14.00 U 16 ÇİRİŞHANE GENÇLİK BEYAZIT GENÇLİK
ALTINOVA 16.00 SÜPER L. 19 MAYIS GENÇLİK KELES GENÇLİK
FETHİYE 12.30 U 13 ELİT FETHİYE İD.YURDU İNEGÖL SPOR
FETHİYE 14.00 U 16 ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK ÇALI SPOR
FETHİYE 16.00 SÜPER L. EMEKSPOR MİMAR SİNAN
HÜRRİYET 12.30 U 13 ELİT YENİ KARAMAN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
HÜRRİYET 14.00 U 16  ELİT BURSA GÜVEN SPOR EMEK SPOR
HÜRRİYET 16.00 U 16  ELİT ALTINOK SPOR TUNA GENÇLİK
BAĞLARBAŞI 14.00 U 16 NİL.ERDEMLİSPOR AŞ. YİĞİTLER SPOR
BAĞLARBAŞI 16.00 U 16 GEÇİT SPOR ELMASBAHÇE SPOR
DİKKALDIRIM 14.30 U 13 GENÇSARAY GENÇLİK HAMİTLER SPOR
DİKKALDIRIM 16.00 U 16  ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR YENİKARAAMAN SPOR
SOĞANLI 12.00 U 16 ÇİFTEHAVUZLARSPOR İVAZPAŞA SPOR
SOĞANLI 14.00 U 16 SIRAMEŞELER SPOR  UMUR SPOR
SOĞANLI 16.00 U 16  ELİT ALTINSABAN SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
Ş.BAŞOL 12.30 U 13 YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ŞÜKRANİYE SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 U 13 ELİT YIL.BLD.JİMNASTİK KESTEL BLD.SPOR
Ş.BAŞOL 16.00 U 16  ELİT YAVUZSELİM SPOR MURAT HÜDAVENDİGAR
ARABAYATAĞI 14.30 U 13 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR FİDYEKIZIK SPOR
ARABAYATAĞI 16.00 U 16 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR FETHİYE İD.YURDU
HACIVAT 12.00 U 16 HACIVAT SPOR BURSA YILDIZI SPOR
HACIVAT 14.00 U 16 KARAPINAR GENÇLİK BOSCH SPOR
HACIVAT 16.00 U 16 Ç.MEHMET GENÇLİK AYYILDIZ SPOR
GÜRSU 14.00 U 16  ELİT GÜRSU BLD. SPOR MENSUCAT SPOR
GÜRSU 16.00 U 16  AĞAKÖY SPOR KESTEL BLD.SPOR
GEMLİK SUNİ 14.30 U 13 GEMLİK G.BİRLİĞİ ORHANGAZİ SPOR
GEMLİK SUNİ 16.00 U 16  ELİT GEMLİK BLD.SPOR ZAFER SPOR
ORG.GÖL 10.30 U 16 ORG.GENÇLERBİRLİĞİ GÜLBAHÇE SPOR
ORG.GÖL 12.30 U 16  ELİT ORHANGAZİ SPOR TÜTÜN SPOR
ORG.GÖL 14.30 U 16  YENİKÖY SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR
ORG.GÖL 16.30 U 16  ELİT COMPONENTA SPOR ATICILAR SPOR
İZNİK DIŞ 14.30 U 13 İZNİK SPOR ORG.GENÇLER BİRLİĞİ
İZNİK    16.00 SÜPER L. İZNİK SPOR GEMLİK SPOR
KURULUŞ 12.00 U 16 İNG.DOĞAN SPOR YENİŞEHİR BLD. SPOR
İNG.SANAYİ 14.00 U 16  ELİT GAZİPAŞA SPOR ARABAYATAĞI SPOR
İNG.SANAYİ 16.00 U 16  ELİT İNG.KAFKAS SPOR CİHAN SPOR
YENİCE 10.00 U 16 YENİCE SPOR KURTULUŞ SPOR
YENİCE 16.00 SÜPER L. YENİCE SPOR İNG.DOĞAN SPOR
YENİŞEHİR 16.00 U 16 YNŞ.ESNAF DOĞAN SPOR İNG.OSMANİYE SPOR
ALİ DURMAZ 14.30 U 13 BALKAN SPOR İDMANOCAĞI SPOR
ALİ DURMAZ 16.00 U 16 BALKAN SPOR BARBAROS SPOR
GÖRÜKLE 14.30 U 13 GÖRÜKLE İPEK SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR
GÖRÜKLE 16.00 U 16 GÖRÜKLE İPEK SPOR PANAYIR SPOR
HARMANCIK 15.00 U 16 HARMANCIK SPOR NİL.ALTINŞEHİR GENÇLİK
ORHANELİ 15.00 U 16 ORHANELİ SPOR NAMIKKEMALSPOR
KARACABEY S 14.00 U 16 KARACABEY G.BİRLİĞİ MİLLET MH.SPOR
KARACABEY S 16.00 U 16 KARACABEY BİRLİK AŞ. 1923.M.K.PAŞA SPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 14.30 U 13 KAVAKLIGÜCÜ SPOR ÇİMEN SPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 16.00 U 16 ÇİMEN SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
26 ŞUBAT PAZAR
ATICILAR 1  14.00 2.KÜME 1970 HAMZABEY SPOR ÇİMEN SPOR
ATICILAR 1  16.00 SÜPER L. DEMİRTAŞSPOR YENİŞEHİR BLD.
ATICILAR 2 12.30 U 13 ELİT ZAFER SPOR GEMLİK BLD.SPOR
ATICILAR 2 14.00 2.KÜME ATICILAR SPOR AHISKA SPOR
ATICILAR 2 16.00 SÜPER L. ELMASBAHÇE KAFKASSPOR
ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL ZAFERSPOR EROKSPOR
VATAN 12.00 U 13 ULUDAĞ SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
VATAN 13.30 U 13 ELİT YEŞİLBURSA AŞ. GAZİPAŞA SPOR
ALTINOVA 14.30 U 13 19 MAYIS GENÇLİK TUNA GENÇLİK
ALTINOVA 16.00 2.KÜME MURADİYE SPOR VAKIF SPOR
PANAYIR  15.00 U 13 PANAYIR SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
PANAYIR 16.30 U 13 ELİT TOFAŞ SPOR BURSA UFUK SPOR
DEMİRTAŞ 12.00 U 13 TÜTÜN SPOR K.BALIKLI BAŞAK SPOR
FETHİYE 10.30 U 13 İHSANİYE SPOR BURSA YILDIZI SPOR
FETHİYE 12.00 2.KÜME NİLÜFER G.BİRLİĞİ S.H.Ç.E.K.SPOR
FETHİYE 14.00 2.KÜME ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK İVAZPAŞA SPOR
FETHİYE 16.00 2.KÜME MENSUCAT SPOR AHMET PAŞA SPOR
HÜRRİYET 13.00 U 13 BURSA GÜVEN SPOR H.DİKKALDIRIM SPOR
HÜRRİYET 14.30 U 13 ELİT ALTINOK SPOR NİL.ALTINŞEHİR GENÇLİK
HÜRRİYET 16.00 2.KÜME MUTLULAR SPOR KARAPINAR SPOR
NİLÜFER STADI 16.00 SÜPER L. ERDEMLİSPOR FETHİYE İD.YURDU
EMEK 14.30 U 13 GEÇİT SPOR BURSA NİLÜFER GENÇLİK
EMEK 16.00 U 13 ELİT EMEK SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
DİKKALDIRIM 11.00 U 13 ÇEKİRGE SPOR MUTLULAR SPOR
DİKKALDIRIM 12.30 U 13 ELİT BUR.İNG.YILDIZ GENÇLİK İNG.KAFKAS SPOR
DİKKALDIRIM 14.00 2.KÜME ÜÇEVLER SPOR SELİM SPOR
DİKKALDIRIM 16.00 2.KÜME 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU YENİ KARAMAN SPOR
SOĞANLI 12.30 U 13 ELİT ALTINSABAN SPOR ARABAYATAĞI SPOR
SOĞANLI 14.00 2.KÜME İNANÇ SPOR YUNUSELİ SPOR
SOĞANLI 16.00 2.KÜME K.YEŞİLDAĞ SPOR AYYILDIZ SPOR
Ş.BAŞOL 10.30 U 13 YAVUZSELİM SPOR KAPLIKAYA KÜLTÜRSPOR
Ş.BAŞOL 12.00 2.KÜME BEYAZIT GENÇLİK YOL SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 2.KÜME YIL.BLD.JİMNASTİK BURSA YILDIZI SPOR
Ş.BAŞOL 16.00 2.KÜME YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ YİĞİTLER SPOR
ARABAYATAĞI 14.30 U 13 MİMARSİNAN GENÇLİK GÜRSU YENİDOĞANSPOR
ARABAYATAĞI 16.00 2.KÜME B.TRAKYA SPOR KAZIKLI SPOR
HACIVAT 13.00 U 13 VAKIF SPOR ORTABAĞLAR SPOR
HACIVAT 14.30 U 13 ELİT YİĞİTLER SPOR CİHAN SPOR
HACIVAT 16.00 U 13 SAMANLI SPOR AĞAKÖY SPOR
GÜRSU 16.00 2.KÜME KUMLUKALAN SPOR ÇALI SPOR
KESTEL    16.00 SÜPER L. KESTEL BLD.SPOR DUAÇINARI SPOR
İNG.KURTULUŞ 11.00 U 13 İNG.KRADENİZ GÜVEN OSMANİYESPOR
İNG.KURTULUŞ 12.30 U 13 İNG.ORHANİYE SPOR YNŞ.ESNAFDOĞAN
İNG.KURTULUŞ 14.00 2.KÜME İNG.HOCAKÖY SPOR YNŞ.YOLÖREN SPOR
İNG.KURTULUŞ 16.00 SÜPER L. KARADENİZ GÜVEN DEĞİRMENÖNÜ
İNG.SANAYİ 11.00 U 13 ILGAR SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
İNG.SANAYİ 12.30 U 13 İSA ÖREN SPOR YENİŞEHİR BLD. SPOR
İNG.SANAYİ 14.00 2.KÜME İNG.CERRAH SPOR YNŞ.ÇELTİKÇİ SPOR
İNG.SANAYİ 16.00 2.KÜME İNG.ILGAR SPOR ELBEYLİ ÜZÜM SPOR
YENİŞEHİR 16.00 2.KÜME YNŞ.SÖYLEMİŞ BAŞAK İNG.OSMANİYE SPOR
GEMLİK SUNİ 14.00 2.KÜME KÖRFEZ SPOR NARLICA SPOR
GEMLİK SUNİ 16.00 2.KÜME GEMLİK VEFA SÖLÖZ GENÇLERBİRLİĞİ
ORG.GÖL 12.00 2.KÜME ORG.ÇAKIRLI SPOR KURŞUNLU GENÇLİK
ORG.GÖL 14.00 2.KÜME ORG.GEDELEK SPOR GEMLİK G.BİRLİĞİ
ORG.GÖL 16.00 2.KÜME ÖRNEKKÖY SPOR ORG.GENÇLER BİRLİĞİ
GÜZEL YALI 16.00 2.KÜME KUMYAKA SPOR TÜTÜN SPOR
ORHANELİ 15.00 2.KÜME BÜYÜKORHAN SPOR ODUNLUK SPOR
KARACABEY S. 12.00 U 13 KARACABEY G.BİRLİĞİ 1923 M.K.PAŞA SPOR
KARACABEY S. 13.30 U 13 KARACABEY BİRLİK AŞ. NİL.ERDEMLİ SPOR AŞ.
KARACABEY S. 15.00 2.KÜME K.BEY.ESNAF SPOR GÜNEŞ SPOR
M.K.P.İLÇE 15.00 2.KÜME AKAR SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
1 MART ÇARŞAMBA
KESTEL ÜST 15.00 U 19 BARAJ ERDEMLİ SPOR İNGGENÇLERGÜCÜ
 ATICILAR 1    16.00   U 17 ELİT P.OF   ALTINSABAN SPOR   YOL SPOR 
 Ş.BAŞOL   16.00   U 14 ELİT.P.OF   ZAFER SPOR   E.GAZİ MESKEN
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@