Atıcılar 1 |
11:30 |
U 13 Elit |
E.Gazi Mesken Spor |
1 |
- |
1 |
Fethiye İd Yurdu |
Atıcılar 1 |
13.00 |
U 13 |
Elmasbahçe Spor |
- |
İznik Spor |
||
Atıcılar 1 |
14.30 |
U 16 |
Gülbahçe Spor |
1 |
- |
1 |
Kartal Spor |
Atıcılar 1 |
16.30 |
U 16 Elit |
Atıcılar Spor |
3 |
- |
1 |
Orhangazi Spor |
Atıcılar 2 |
11:30 |
U 13 Elit |
Bursa Ufuk Spor |
2 |
- |
5 |
Altınsaban Spor |
Atıcılar 2 |
13.00 |
U 13 Elit |
Cihan Spor |
2 |
- |
0 |
Gazipaşa Spor |
Atıcılar 2 |
14.30 |
U 16 |
Elmasbahçe Spor |
6 |
- |
0 |
Çalı Spor |
Atıcılar 2 |
16.30 |
U 16 |
Samanlı Spor |
2 |
- |
1 |
Yeniköy Spor |
Merinos |
13.00 |
U 13 |
Tuna Gençlik |
4 |
- |
1 |
Org.Gençler Birliği |
Merinos |
14.15 |
U 16 |
İvazpaşa Spor |
2 |
- |
1 |
Çirişhane Gençlik |
Vatan |
12:30 |
U 16 |
Ayyıldız Spor |
1 |
- |
7 |
Kestel Bld. Spor |
Vatan |
14.30 |
U 16 |
Barbaros Spor |
2 |
- |
3 |
Burgaz Spor |
Vatan |
16.30 |
U 16 |
Vatan Spor |
0 |
- |
10 |
Nil.Altınşehir Spor |
Altınova |
13.00 |
U 13 |
19 Mayıs Gençlik |
2 |
- |
0 |
Gemlik G.Birliği |
Altınova |
14.30 |
U 16 Elit |
Yol Spor |
0 |
- |
2 |
Mensucatspor |
Altınova |
16.30 |
U 16 Elit |
Tuna Gençlik |
2 |
- |
4 |
Gemlik Bld.Spor |
Demirtaş |
13.00 |
U 13 |
Tütün Spor |
4 |
- |
0 |
Panayır Spor |
Demirtaş |
14.30 |
U 16 |
Ovaakça Spor |
2 |
- |
3 |
Ağaköy Spor |
Demirtaş |
16.30 |
U 16 Elit |
Tütün Spor |
1 |
- |
2 |
Yavuzselim Spor |
Hürriyet |
14.30 |
U 16 Elit |
Yenikaraman Spor |
2 |
- |
2 |
Gürsu Bld.Spor |
Hürriyet |
16.30 |
U 16 Elit |
Bursa Güven Spor |
2 |
- |
2 |
Hüd.Dikkaldırım Spor |
Bağlarbaşı |
14.30 |
U 16 |
Bosch Spor |
5 |
- |
0 |
Şükraniye Spor |
Bağlarbaşı |
16.30 |
U 16 |
Hamitler Spor |
6 |
- |
1 |
Bursa Ufuk Spor |
Emek |
14.30 |
U 16 |
Nilüfer Beşevler Spor |
1 |
- |
5 |
Ç.Mehmet Gençlik |
Emek |
16.30 |
U 16 Elit |
Emek Spor |
7 |
- |
0 |
Emniyet Spor |
Dikkaldırım |
12.00 |
U 13 |
İdmanocağı |
3 |
- |
1 |
Çimen Spor |
Dikkaldırım |
13.30 |
U 13 |
H.Dikkaldırım Spor |
2 |
- |
2 |
Bursa Yıldızı Spor |
Soğanlı |
15.00 |
U 13 |
K.Yeşildağ Spor |
3 |
- |
0 |
Uludağ Spor |
Soğanlı |
16.30 |
U 16 |
Çifte Havuzlar Spor |
2 |
- |
3 |
Balkan Spor |
Ş.Başol |
13.30 |
U 13 |
Vakıf Spor |
5 |
- |
1 |
Mimarsinan Gençlik |
Ş.Başol |
15.00 |
U 13 |
Yavuzselim G.Birliği |
8 |
- |
0 |
Namıkkemal Spor |
Ş.Başol |
16.30 |
U 16 |
Mimarsinan Gençlik |
1 |
- |
5 |
Bursa Yıldızı Spor |
Arabayatağı |
14.30 |
U 16 Elit |
Murat Hüdavendigar |
2 |
- |
2 |
Zafer Spor |
Arabayatağı |
16.30 |
U 16 |
Vakıf Spor |
0 |
- |
5 |
Yunuseli Spor |
Hacıvat |
13.00 |
U 13 |
Beyazıt Gençlik |
2 |
- |
0 |
Güneş Spor |
Hacıvat |
14.30 |
U 16 |
Hacıvat Spor |
3 |
- |
2 |
Orhaneli Spor |
Hacıvat |
16.30 |
U 16 |
Karapınar Spor |
1 |
- |
8 |
Panayır Spor |
Umurbey |
16.30 |
U 16 |
Umur Spor |
4 |
- |
2 |
Değirmenönü Spor |
Org.Göl |
16.30 |
U 16 |
Org.Gençler Birliği |
5 |
- |
0 |
Sırameşeler Spor |
İng.Kurtuluş |
13.00 |
U 13 |
İng.Osmaniye Spor |
0 |
- |
3 |
Gençlergücü Spor |
İng.Kurtuluş |
15.00 |
U 13 |
Kurtuluş Spor |
4 |
- |
0 |
Ilgar Spor |
İng.Kurtuluş |
16.30 |
U 16 |
Ilgar Spor |
1 |
- |
5 |
Gençlergücü Spor |
İng.Sanayi |
15.00 |
U 13 Elit |
İnegöl Spor |
2 |
- |
1 |
Kafkas Spor |
İng.Sanayi |
16.30 |
U 16 |
İng.Doğan Spor |
0 |
- |
1 |
Kutuluş Spor |
Yenişehir |
14.30 |
U 16 |
Ynş.Esnaf Doğan Spor |
0 |
- |
6 |
Yenice Spor |
Yenişehir |
16.30 |
U 16 |
Ynş.Bld.Spor |
1 |
- |
3 |
Osmaniye Spor |
Harmancık |
15.00 |
U 16 |
Harmancık Spor |
0 |
- |
3 |
Hürriyet Spor |
Karacabey S |
14.30 |
U 16 |
Karacabey Birlik Aş. |
9 |
- |
0 |
Millet Mh.Spor |
Karacabey S |
16.30 |
U 16 |
Karacabey G.Birliği |
3 |
- |
0 |
1923 M.K.Paşaspor |
M.K.Paşa İlçe |
14.30 |
U 16 Elit |
M.K.Paşa 2014 Spor |
4 |
- |
0 |
Demirtaş Spor |
M.K.Paşa İlçe |
16.30 |
U 16 |
Çimen Spor |
0 |
- |
2 |
Görükle İpek Spor |
Bursa Amatör Sonuçları (1 Nisan 2017)
Bursa Amatör Liglerinde 1 Nisan 2017 tarihinde oynanan karşılaşmaların sonuçlarını haberimizde görebilirsiniz.
Editör: Haber Merkezi
Yorumlar