banner300

Yotube Bursasporx.com

Bursa Amatör'de maç programı belli oldu

18 - 19 Şubat 2017 Bursa Süper Amatör, 2. Amatör, U16 ve U13 maç fikstürleri belli oldu.

Bursa Amatör 14.02.2017, 19:05 14.02.2017, 19:25
Bursa Amatör'de maç programı belli oldu

18 ŞUBAT CUMARTESİ

ATICILAR 1

12.00 U 16 GÜLBAHÇE SPOR BATI TRAKYA SPOR
ATICILAR 1  14.00 U 16 ELİT YOL SPOR GÜRSU BLD.SPOR
ATICILAR 1 16.00 U 16 ELİT ATICILAR SPOR ZAFER SPOR
ATICILAR 2 10.30 U 13 ELMASBAHÇE SPOR 19 MAYIS GENÇLİK
ATICILAR 2  12.00 U 16 ELMASBAHÇE SPOR Ç.MEHMET SPOR
ATICILAR 2  14.00 U 16 ELİT CİHAN SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
ATICILAR 2 16.00 U 16 ELİT MURAT HÜDAVENDİGAR GEMLİK BLD.SPOR
VATAN 11.00 U 13 ŞÜKRANİYE SPOR GÜNEŞ SPOR
VATAN 12.30 U 13 ORTABAĞLAR SPOR GÜRSU YENİDOĞAN SPOR
VATAN 14.00 U 16 BARBAROS SPOR BURSA UFUK SPOR
VATAN 16.00 U 16 AYYILDIZ SPOR AĞAKÖY SPOR
ALTINOVA 12.30 U 13 TUNA GENÇLİK TÜTÜN SPOR
ALTINOVA 14.00 U 16 ŞÜKRANİYE SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
ALTINOVA 16.00 U 16 ELİT TUNA GENÇLİK YAVUZSELİM SPOR
PANAYIR 14.00 U 16 İVAZPAŞA SPOR NİL.ERDEMLİ AŞ.
PANAYIR 16.00 U 16 PANAYIR SPOR ÇİMEN SPOR
DEMİRTAŞ 14.00 U 16 ELİT TÜTÜN SPOR ALTINOK SPOR
DEMİRTAŞ 16.00     U 16    OVAAKÇA SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR
SOĞANLI 14.30 U 13 MUTLULAR SPOR İHSANİYE SPOR
SOĞANLI 16.00 U 13 ÇİFTE HAVUZLAR SPOR GEMLİK G.BİRLİĞİ SPOR
FETHİYE 12.00 U 16 BURSA YILDIZI SPOR VATAN SPOR
FETHİYE 14.00 U 16 ELİT FETHİYE İD.YURDU ALTINSABAN SPOR
FETHİYE 16.00 SÜPER L. FETHİYE İD.YURDU MİLLET MH. SPOR
HÜRRİYET 12.00 U 16 ELİT YENİKARAMAN SPOR DEMİRTAŞ SPOR
HÜRRİYET 14.00 U 16 BOSCH SPOR KARACABEY BİRLİK AŞ.
BAĞLARBAŞI 12.00 U 16 HAMİTLER SPOR ÇİFTE HAVUZLAR SPOR
BAĞLARBAŞI 14.00 U 16 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR YILDIRIM BLD.JİMNASTİK
BAĞLARBAŞI 16.00 SÜPER L. ERDEMLİ SPOR ELMASBAHÇE SPOR
DİKKALDIRIM 12.30 U 13 İDMANOCAĞI SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
DİKKALDIRIM 14.00 U 16 NİL ALTINŞEHİR GENÇLİK ORHANELİ SPOR
DİKKALDIRIM 16.00 U 16 ELİT BURSA GÜVEN SPOR EMNİYET SPOR
EMEK 12.00 U 16 ELİT EMEK SPOR MENSUCAT GENÇLİK
Ş.BAŞOL 12.30 U 13  YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ K.YEŞİLDAĞ SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 U 16 MİLLET MH. SPOR KARAPINAR GENÇLİK
Ş.BAŞOL 16.00 SÜPER L. DUAÇINARI SPOR KAFKAS SPOR
ARABAYATAĞI 12.00 U 16 DEĞİRMENÖNÜ SPOR KARTAL SPOR
ARABAYATAĞI 14.00 U 16 MİMARSİNAN GENÇLİK HARMANCIK
ARABAYATAĞI 16.00 SÜPER L. DEĞİRMENÖNÜ SPOR DEMİRTAŞ SPOR
HACIVAT 10.30 U 13   BEYAZIT SPOR BAHAR SPOR
HACIVAT 12.00 U 16 VAKIF SPOR  SIRAMEŞELER SPOR
HACIVAT 14.00 U 16 SAMANLI GENÇLİK ORG.G.BİRLİĞİ SPOR
HACIVAT 16.00 U 16 YİĞİTLER SPOR BALKAN SPOR
KESTEL-ÜST 12.00 U 16 KESTEL BLD.SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
KESTEL-ÜST   14.00 U 13 ELİT KESTEL BLD.SPOR BURSA SPOR
UMURBEY 16.00 U 16 UMUR SPOR YENİKÖY SPOR
ORG.GÖL 13.00 U 13 ELİT COMPONENTA SPOR ZAFER SPOR
ORG.GÖL 14.30 U 13 ORHANGAZİ SPOR  İZNİK SPOR
ORG.GÖL 16.00 U 16 ELİT COMPONENTA SPOR ORHANGAZİ SPOR
KURTULUŞ 12.00 U 16 ELİT GAZİPAŞA SPOR KAFKAS SPOR
KURTULUŞ 14.00 U 16 GENÇLERGÜCÜ SPOR YENİCE SPOR
KURTULUŞ 16.00 U 16 KURTULUŞ SPOR YNŞ.ESNAF DOĞAN SPOR
İNG.SANAYİ 14.00 U 16 OSMANİYE SPOR ILGAR SPOR
İNG.SANAYİ 16.00 U 16 İNG.KRD.GÜVEN SPOR İNG.DOĞAN SPOR
YENİŞEHİR 16.00 SÜPER L. YENİŞEHİR BLD.SPOR KESTEL BLD.SPOR
GÜZEL YALI 16.00 U 16 BURGAZ SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK
ŞÜKRÜ ERDEM 14.00 U 16 1923 M.K.PAŞA SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 16.00 U 16 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR

19 ŞUBAT PAZAR

ATICILAR 1 12.00 2.KÜME AHISKA SPOR BEYAZIT GENÇLİK
ATICILAR 1  14.00 2.KÜME AHMETPAŞA SPOR YIL.BLD.JİMNASTİK
ATICILAR 1  16.00 2.KÜME NAMIKKEMAL SPOR ÜÇEVLER SPOR
ATICILAR 2 12.30 U 13 KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR SAMANLI SPOR
ATICILAR 2 14.00 2.KÜME AYYILDIZ SPOR MENSUCAT SPOR
ATICILAR 2 16.00 2.KÜME SELİM SPOR MURADİYE SPOR
ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG GÜRSU BLD.SPOR ÇENGELKÖY SPOR AŞ.
NİLÜFER STADI 14.00 BÖLGESEL LİG NİLÜFER ERDEMLİ A.Ş. ALTINOVA BELEDİYESİ
VATAN 12.30 U 13 VATAN SPOR ATICILAR SPOR
VATAN 14.00 2.KÜME BARBAROS SPOR 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU
VATAN 16.00 2.KÜME VATAN SPOR NİLÜFER GENÇLER BİRL.
ALTINOVA 13.30 U 13    ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK NAMIKKEMAL SPOR
ALTINOVA 15.00 U 13 ELİT YOL SPOR ARABAYATAĞI SPOR
ALTINOVA 16.30 U 13 K.BALIKLI BAŞAK SPOR PANAYIR SPOR
PANAYIR 13.00 BAYANLAR K.BOYU NİLÜFER SARIYER BELEDİYESİ
PANAYIR 16.00 2.KÜME GÜNEŞ SPOR MUTLULAR SPOR
DEMİRTAŞ 14.00 2.KÜME İSMETİYE SPOR YUNUSELİ SPOR
DEMİRTAŞ 16.00 2.KÜME TÜTÜN SPOR ATICILAR SPOR
SOĞANLI 13.30 U 13 ELİT BURSA UFUK SPOR DEMİRTAŞ SPOR
SOĞANLI 15.00 U 13 ELİT CİHAN SPOR KAFKAS SPOR
SOĞANLI 16.30 U 13 NİL.ERDEMLİSPOR AŞ. KARACABEY G.BİRLİĞİ
FETHİYE 12.30 U 13 NİLÜFER BEŞEVLER KARACABEY BİRLİK AŞ.
FETHİYE 14.00 2.KÜME BURSA YIDIZI SPOR İNANÇSPOR
FETHİYE 16.00 2.KÜME S.H.Ç.E.K.SPOR KUMLUKALAN SPOR
HÜRRİYET 13.00 U 13 ELİT ALTINOK SPOR EMEK SPOR
HÜRRİYET 14.30 U 13 HÜRRİYET SPOR BURSA GÜVEN SPOR
HÜRRİYET 16.00 2.KÜME YENİ KARAMAN SPOR KUMYAKA SPOR
BAĞLARBAŞI 13.30 U 13 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR YENİKARAMAN SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 U 13 BOSCH SPOR BALKAN SPOR
BAĞLARBAŞI 16.30 U 13 HAMİTLER SPOR GEÇİT SPOR
EMEK 12.00 U 13 ELİT BURSA NİLÜFER GENÇLİK ÇEKİRGE SPOR
EMEK 13.30 U 13 NİLÜFER ALTIN ŞEHİR GÜRSU BLD.SPOR
EMEK 15.00 2.KÜME 100.YIL.MH.NİLÜFER SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
DİKKALDIRIM 12.30 U 13  H.DİKKALDIRIM SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK
DİKKALDIRIM 14.00 2.KÜME ÇALI SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
DİKKALDIRIM 16.00 2.KÜME ODUNLUK SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
Ş.BAŞOL 12.00 U 13 VAKIF SPOR DUAÇINARI SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 2.KÜME VAKIF SPOR BÜYÜKORHAN SPOR
Ş.BAŞOL 16.00 SÜPER L. MİMARSİNAN GENÇLİK 1326 PINARBAŞI SPOR
ARABAYATAĞI 12.00 İ.ENGELLİ BURSA YILDIRIM  İESK DÖŞEME ALTI  İESK
ARABAYATAĞI 14.00 U 13 ELİT FİDYEKIZIK SPOR FETHİYE İD.YURDU
ARABAYATAĞI 16.00 2.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK 1970 HAMZABEY SPOR
HACIVAT 13.00 U 13 Ç.MEHMET GENÇLİK MİLLET MH.SPOR
HACIVAT 14.30 U 13 ELİT YİĞİTLER SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
HACIVAT 16.00 2.KÜME YİĞİTLER SPOR BATI TRAKYA SPOR
GÜRSU 12.00 U 13 AĞAKÖY SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
İNG.KURTULUŞ 12.00 U 13 AKHİSAR DEMİR SPOR ILGAR SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 13 KURTULUŞ SPOR İNG.KRDNZ.GÜVEN SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.00 U 13 ELİT GAZİPAŞA SPOR BUR.İNG.YILDIZ GENÇLİK
İNG.SANAYİ 12.00 U 13 OSMANİYE SPOR İSAÖREN SPOR
İNG.SANAYİ 13.30 U 13 ELİT İNEGÖL SPOR YEŞİL BURSA AŞ.
İNG.SANAYİ 15.00 2.KÜME OSMANİYE SPOR HOCAKÖY SPOR
YENİŞEHİR 12.30 U 13 YENİŞEHİR BLD SPOR İNG.ORHANİYE SPOR
YENİŞEHİR 14.00 2.KÜME YNŞ.ÇELTİKÇİ SPOR SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR
YENİŞEHİR 16.00 2.KÜME YOLÖREN SPOR ILGAR SPOR
ORG.GÖL 12.00 2.KÜME ÇAKIRLI SPOR GEDELEK SPOR
ORG.GÖL 14.00 2.KÜME SÖLÖZ GENÇLER BİRLİĞİ ÖRNEK KÖY SPOR
ORG.GÖL 16.00 2.KÜME NARLICA SPOR GEMLİK VEFA SPOR
UMURBEY 13.30 U 13 ELİT GEMLİK BLD.SPOR ALTINSABAN SPOR
UMURBEY 15.00 2.KÜME KURŞUNLU GENÇLİK ORG.GENÇLER BİRLİĞİ
GEMLİK SUNI 12.00 BAYANLAR GEMLİK ZEYTİNSPOR 1453 MALTEPESPOR
GEMLİK SUNI 14.00 2.KÜME GEMLİK G.BİRLİĞİ KÖRFEZ SPOR
GEMLİK SUNI 16.00 SÜPER L. GEMLİK SPOR 19 MAYIS GENÇLİK
İZNİK   15.00 SÜPER L. İZNİK SPOR YENİCE SPOR
İZNİK DIŞ 15.00 2.KÜME BOYALICA SPOR CERRAH SPOR
GÜZEL YALI 15.00 SÜPER L. BURGAZ SPOR İNG.DOĞAN SPOR
KELES  15.00 SÜPER L. KELES GENÇLİK EMEK SPOR
M.K.P.İLÇE 13.30 U 13 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR YIL.BLD.JİMNASTİK
M.K.P.İLÇE 15.00 2.KÜME ÇİMEN SPOR K.BEY ESNAF SPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 13.30 U 13    1923 M.K.PAŞA SPOR KAVAKLI GÜCÜ SPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 15.00 2.KÜME ÇIRPANGÜCÜ SPOR AKAR SPOR


 

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 14 36
2. Konyaspor 14 26
3. Hatayspor 14 26
4. Alanyaspor 14 24
5. Fenerbahçe 13 23
6. Başakşehir 14 22
7. Karagümrük 14 22
8. Galatasaray 14 22
9. Adana Demirspor 14 20
10. Beşiktaş 14 20
11. Antalyaspor 14 18
12. Gaziantep FK 14 18
13. Altay 14 17
14. Sivasspor 14 16
15. Giresunspor 14 16
16. Kayserispor 14 16
17. Öznur Kablo Yeni Malatya 14 13
18. Göztepe 13 10
19. Kasımpaşa 14 10
20. Rizespor 14 10
Takımlar O P
1. Ümraniye 13 27
2. Ankaragücü 14 27
3. Eyüpspor 14 27
4. Bandırmaspor 13 25
5. Erzurumspor 12 25
6. İstanbulspor 13 20
7. Tuzlaspor 12 20
8. Kocaelispor 13 20
9. Samsunspor 13 19
10. Adanaspor 14 18
11. Menemenspor 13 17
12. Gençlerbirliği 13 17
13. Boluspor 13 16
14. Denizlispor 13 15
15. Bursaspor 13 14
16. Manisa FK 14 14
17. Ankara Keçiörengücü 13 13
18. Altınordu 14 13
19. Balıkesirspor 13 7
Takımlar O P
1. Chelsea 12 29
2. Man City 13 29
3. Liverpool 13 28
4. West Ham 13 23
5. Arsenal 13 23
6. Wolverhampton 13 20
7. Tottenham 12 19
8. Brighton 13 18
9. Leicester City 13 18
10. M. United 12 17
11. Crystal Palace 13 16
12. Brentford 13 16
13. Aston Villa 13 16
14. Everton 13 15
15. Southampton 13 14
16. Watford 13 13
17. Leeds United 13 12
18. Burnley 12 9
19. Norwich City 13 9
20. Newcastle 13 6
Takımlar O P
1. Real Madrid 13 30
2. Real Sociedad 15 29
3. Sevilla 13 28
4. Real Betis 15 27
5. Atletico Madrid 13 26
6. Rayo Vallecano 15 24
7. Barcelona 14 23
8. Athletic Bilbao 14 20
9. Espanyol 15 20
10. Valencia 15 19
11. Osasuna 14 19
12. Villarreal 14 16
13. Celta de Vigo 15 16
14. Mallorca 15 16
15. Deportivo Alaves 14 14
16. Granada 14 12
17. Cádiz 14 12
18. Elche 14 11
19. Getafe 15 10
20. Levante 15 7

Gelişmelerden Haberdar Olun

@