banner300

Yotube Bursasporx.com

Potanın Timsahları'na sevgi seli

Bursaspor Durmazlar’ın başarılı oyuncuları Erdem İlter, Şahin Ekmen ve Karlo Vragoviç Hamitler Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi’nde öğrenciler ile bir araya geldi.

Basketbol 07.12.2016, 15:15
Potanın Timsahları'na sevgi seli

Hamitler Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi öğrencileri, okul girişinde basketbolcuları tezahüratlar, pankartlar ve meşalelerle karşıladılar.

Sporculara üçlü çektiren öğrenciler daha sonra konferans salonuna geçtiler. Konferans salonun gerçekleştirilen panelde sporcular kendilerine yöneltilen soruları içtenlikle yanıt verdiler.

Karlo​ "Bursa mükemmel bir kent"
Hırvat oyun kurucu Karlo Vragoviç yaklaşık 4 ay önce Bursaspor Durmazlar forması giymek için Bursa’ya geldiğini ve Bursa’da olmaktan dolayı çok ama çok mutlu olduğunu dile getirdi. Karlo "Çok küçük yaşlardan beri basketbol oynamak istiyordum. 11 yaşında takıma kayıt oldum ve basketbol hayatına atıldım. Hırvatistan, Bosna Hersek, İtalya ve  Makedonya’da forma giydim. Bursa’da olmaktan dolayı çok mutluyum. Taraftarın sevgisi mükemmel.  Geçtiğimiz hafta sonu Ç.Rizespor maçında Teksas tribünündeydim. Mükemmel bir taraftar kitlesine sahibiz" dedi.

Şahin "Hedefimiz Play-Off'a katılabilmek"
Şahin Ekmen ise "Basketbolcu olarak idolüm aktif basketbol şuanda bırakmış olan  Kevin Garnet. Bursaspor’da oynuyor olmaktan dolayı çok mutluyum. Bizi burada çok iyi karşıladınız. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Bizim bu yılki hedefimiz Play-Off oynamak. Şuana kadar İyi de onuyoruz. Hepinizi maçlarımıza bekliyoruz" dedi.

Erdem "Türk oyuncu Sinan Güler'i beğeniyorum"
Erdem İlter ise Türkiye’de beğendiği sporcunun sorulması üzerine, "Türkiye’de en üst ligde 7 yabancı oynatma hakkı var. Ben bu nedenle Türk oyuncu söylemek istiyorum. Çok iyi performans gösteren Sinan Güler bence ligin en iyi oyuncularından" yanıtını verdi. Cumartesi günü saat:16:00’da Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olan Acıbadem maçının çok önemli olduğunu vurgulayan Erdem İlter, Bursaspor’un vefakar taraftarını salona bekliyoruz dedi.

Sporcular aha sonra okulun "Benim Şehrim ve Benim Takımım” adlı koridorunu ziyaret ettiler. Potanın Timsahları son olarak günün anısına öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@