banner277

Gloria Cup 2019 basın toplantısı gerçekleştirildi

TOFAŞ’ın 2019-2020 sezonu çalışmaları kapsamında katılacağı GSA – Smart Casual Cup 2019 ve Gloria Cup 2019 hazırlık turnuvalarında maç programları açıklandı.

Basketbol 02.08.2019, 18:04
Gloria Cup 2019 basın toplantısı gerçekleştirildi

Tofaş Basketbol Takımı’nın yeni sezon hazırlıkları kapsamında katılacağı hazırlık turnuvaları GSA – Smart Casual Cup 2019 ve Gloria Cup 2019’da program netleşti.

2019-2020 Sezonu çalışmalarına 15 Ağustos Perşembe günü başlayacak olan Mavi Yeşilliler, 2-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Antalya Belek’teki spor oteli Gloria Sports Arena’da kampa girecek. Burada 2 hazırlık turnuvasına katılacak olan Bursa temsilcisi, 5-8 Eylül 2019 tarihleri arasında GSA – Smart Casual Cup 2019’da, 11-15 Eylül 2019 tarihleri arasında ise Gloria Cup 2019’da hazırlık müsabakaları oynayacak.

Turnuvaların basın toplantısı bugün Türkiye Spor Yazarları Derneği binasında Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) Başkanı Fatih Çintimar, Gloria Sports CEO’su Elif Özdemir ve Smart Casual Event CEO’su Mert Osman Can’ın katılımıyla gerçekleştirilirken, organizasyonların detaylı programları da açıklandı.

GSA - SMART CASUAL CUP 2019

A Grubu: Türk Telekom, Bahçeşehir Koleji, Unics Kazan
B Grubu: Tofaş, Beşiktaş Sompo Japan, AS Monaco

5 EYLÜL 2019 - PERŞEMBE
17.00    Türk Telekom-Bahçeşehir Koleji
19.30    Tofaş-Beşiktaş Sompo Japan

6 EYLÜL 2019 - CUMA
17.00    Bahçeşehir Koleji-Unics Kazan
19.30    Beşiktaş Sompo Japan-AS Monaco

7 EYLÜL 2019 - CUMARTESİ
17.00    Unics Kazan-Türk Telekom
19.30    AS Monaco-Tofaş

8 EYLÜL 2019 - PAZAR
13.30    A3 vs B3 (Beşincilik maçı)
16.00    A2 vs B2 (Üçüncülük maçı)
18.30    A1 vs B1 (Final maçı)

GLORIA CUP 2019

A Grubu: Tofaş, Teksüt Bandırma, CSKA Moskova 
B Grubu: Anadolu Efes, Zalgiris Kaunas, Galatasaray Doğa Sigorta

11 EYLÜL 2019 - ÇARŞAMBA
17.30    Tofaş-Teksüt Bandırma
20.00    Anadolu Efes-Zalgiris Kaunas

12 EYLÜL 2019 - PERŞEMBE
17.30    CSKA Moskova-Tofaş
20.00    Zalgiris Kaunas-Galatasaray Doğa Sigorta

13 EYLÜL 2019 - CUMA
17.30    Teksüt Bandırma-CSKA Moskova
20.00    Galatasaray Doğa Sigorta-Anadolu Efes

15 EYLÜL 2019 - PAZAR
13.30    A3 vs B3 (Beşincilik maçı)
16.00    A2 vs B2 (Üçüncülük maçı)
18.30    A1 vs B1 (Final maçı)

Yorumlar (0)
28°
az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 4 12
2. Çaykur Rizespor 4 8
3. Fenerbahçe 4 7
4. Denizlispor 4 7
5. Galatasaray 4 7
6. Gazişehir 4 7
7. Malatyaspor 4 6
8. Trabzonspor 4 6
9. Konyaspor 4 6
10. Sivasspor 4 5
11. Antalyaspor 4 5
12. Ankaragücü 4 5
13. Beşiktaş 4 4
14. Başakşehir 4 4
15. Kayserispor 4 2
16. Göztepe 4 2
17. Gençlerbirliği 4 1
18. Kasımpaşa 4 1
Takımlar O P
1. Ümraniye 4 9
2. Bursaspor 4 9
3. Hatayspor 4 8
4. Fatih Karagümrük 4 8
5. Keçiörengücü 4 8
6. Altay 4 7
7. Akhisar Bld.Spor 4 7
8. Adana Demirspor 4 6
9. Balıkesirspor 4 6
10. İstanbulspor 4 5
11. Adanaspor 4 5
12. Altınordu 4 4
13. Erzurum BB 4 4
14. Osmanlıspor 4 4
15. Menemen Belediyespor 4 4
16. Boluspor 4 1
17. Giresunspor 4 1
18. Eskişehirspor 4 -5
Takımlar O P
1. Liverpool 5 15
2. Man City 5 10
3. Tottenham 5 8
4. M. United 5 8
5. Leicester City 5 8
6. Chelsea 5 8
7. Arsenal 5 8
8. West Ham 5 8
9. Bournemouth 5 7
10. Southampton 5 7
11. Everton 5 7
12. Crystal Palace 5 7
13. Norwich City 5 6
14. Burnley 5 5
15. Sheffield United 5 5
16. Brighton 5 5
17. Aston Villa 5 4
18. Newcastle 5 4
19. Wolverhampton 5 3
20. Watford 5 2
Takımlar O P
1. Sevilla 4 10
2. Atletico Madrid 4 9
3. Real Madrid 4 8
4. Athletic Bilbao 4 8
5. Barcelona 4 7
6. Granada 4 7
7. Real Sociedad 4 7
8. Levante 4 6
9. Osasuna 4 6
10. Villarreal 4 5
11. Deportivo Alaves 4 5
12. Real Valladolid 4 5
13. Valencia 4 4
14. Mallorca 4 4
15. Real Betis 4 4
16. Celta de Vigo 4 4
17. Espanyol 4 4
18. Getafe 4 3
19. Eibar 4 1
20. Leganés 4 0

Gelişmelerden Haberdar Olun

@